SZTUKA PRZYJMOWANIA, SZTUKA DAWANIA

Zielona Góra

listopad 2022

Czy wiesz, że dając wszystko, otrzymujesz wszystko? Czy wiesz, że przyjmując Miłość, którą wszechświat pragnie cię obdarować, stajesz się jej czystą nieograniczoną ekspresją?

Wiecej informacji

MOJE AUTENTYCZNE JA

Bielsko-Biała

grudzień 2022

Podczas tego spotkania odkryjemy i uwolnimy nieświadome przekonania blokujące nas w przeżywaniu pełni Życia; będziemy eksplorować i doświadczać, co naprawdę oznacza spójność w myśli, słowie, uczuciu i działaniu, czyli autentyczne bycie Sobą...

Wiecej informacji
kim-jestem-smaller

KIM JESTEM

webinary

lipiec - grudzień 2022 r.

Odpowiedź na pytanie „KIM JESTEM” kończy grę poszukiwań, wątpliwości i koncepcji. Jest powrotem pokoju i przypomnieniem miłości. Jest żywym doświadczeniem prawdy.

Wiecej informacji
poza-zaslona-umyslu-small-377x400

POZA ZASŁONĄ UMYSŁU

webinary

styczeń - grudzień 2022 r.

Jest to cykl comiesięcznych webinarów w 2022 r. przeznaczony dla tych, którzy pragną wyjść lub już wychodzą z iluzorycznego matriksu myśli stworzonego przez ich własny umysł.

Wiecej informacji

ŚWIATŁO CHODZI PO ZIEMI

Biały Dom, Antoniów

sierpień 2022

Spotkajmy się w tym pięknym zakątku Gór Izerskich, by AKTYWOWAĆ zawarty w naszych komórkach Boski potencjał, by KOMUNIKOWAĆ SIĘ w świetle i ROZPROMIENIĆ ten świat samą naszą obecnością.

Wiecej informacji

CIAŁO JAKO NARZĘDZIE KOMUNIKACJI

Gorło

lipiec 2022

Zapraszam do głębokiej podróży uzdrowienia relacji z ciałem tak, aby stało się ono czystym narzędziem komunikowania miłości.

Wiecej informacji