Spotkanie autorskie

Jelenia Góra

marzec 2023

Zapraszam na spotkanie autorskie z moją książką "Powrót do czucia" wraz z podróżą medytacyjną w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze.

Wiecej informacji

POCZUJ SIEBIE

Warszawa

marzec 2023

Zapraszam na spotkanie autorskie z moją książką "Powrót do czucia" wraz z podróżą medytacyjną w Księgarni Nieznanego Świata w Warszawie.

Wiecej informacji

W PRZESTRZENI BYCIA

Świeradów Zdrój

sierpień 2023

Spotkajmy się w tym pięknym miejscu w Górach Izerskich, by odprężyć się w TU I TERAZ, by ucieleśniać naszą nieograniczoną rzeczywistość w każdym geście, słowie, myśli, uczuciu i działaniu i by rozświetlać świat samą naszą obecnością.

Wiecej informacji

SPOTKANIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI Z BOSKĄ MĘSKOŚCIĄ

Jagniątków k. Jeleniej Góry

maj 2023

Spotkajmy się w malowniczym ośrodku w sercu Karkonoszy, by w kręgach żeńskim, męskim i wspólnym stworzyć przestrzeń do odkrywania i świętowania naszej PEŁNI.

Wiecej informacji

SZTUKA MIŁOWANIA

Jelenia Góra

marzec 2023

Spotkajmy się na tę krótką chwilę w czasie, by połączyć się w głębi zrozumienia tego, KIM JESTEŚMY i po co TU JESTEŚMY.

Wiecej informacji
kim-jestem-smaller

KIM JESTEM

webinary

lipiec - grudzień 2022 r.

Odpowiedź na pytanie „KIM JESTEM” kończy grę poszukiwań, wątpliwości i koncepcji. Jest powrotem pokoju i przypomnieniem miłości. Jest żywym doświadczeniem prawdy.

Wiecej informacji
poza-zaslona-umyslu-small-377x400

POZA ZASŁONĄ UMYSŁU

webinary

styczeń - grudzień 2022 r.

Jest to cykl comiesięcznych webinarów w 2022 r. przeznaczony dla tych, którzy pragną wyjść lub już wychodzą z iluzorycznego matriksu myśli stworzonego przez ich własny umysł.

Wiecej informacji

ŚWIATŁO CHODZI PO ZIEMI

Biały Dom, Antoniów

sierpień 2022

Spotkajmy się w tym pięknym zakątku Gór Izerskich, by AKTYWOWAĆ zawarty w naszych komórkach Boski potencjał, by KOMUNIKOWAĆ SIĘ w świetle i ROZPROMIENIĆ ten świat samą naszą obecnością.

Wiecej informacji

CIAŁO JAKO NARZĘDZIE KOMUNIKACJI

Gorło

lipiec 2022

Zapraszam do głębokiej podróży uzdrowienia relacji z ciałem tak, aby stało się ono czystym narzędziem komunikowania miłości.

Wiecej informacji