Oto przykładowe świadectwa ludzi po sesjach indywidualnych:

Często nie mamy pojęcia, że prowadzimy nieustającą walkę z własnym stanem wewnętrznym. Uciekamy, racjonalizujemy, wypieramy, wszystko żeby nie czuć tych tzw. trudnych emocji: smutku, strachu, gniewu… Dzięki pracy z Rafałem w ciągu zaledwie kilku rozmów, w końcu odważyłam się pozwolić sobie poczuć wszystko, co się we mnie kotłowało od nie wiem jak dawna. Strach, smutek i gniew, na które patrzysz jak ciekawy obserwator, jak małe dziecko, które widzi coś pierwszy raz, przepływają swobodnie przez ciało i znikają lekko w nicości. Rafał delikatnie, ale pewnie prowadzi do tych niechcianych emocji i pokazuje, jak można inaczej niż zwykle na nie spojrzeć. Niesamowite, głębokie i wyzwalające przeżycie. Jestem mu bardzo wdzięczna. Jeśli jesteś już gotowy na całkowitą szczerość i uczciwość wobec tego, co czujesz i masz już dość uciekania od tego i tłumienia, ale nie wiesz jak to zrobić lub boisz się, że się w tym zagubisz – Rafał jest niesamowitym przewodnikiem i doświadczonym towarzyszem tej podróży do naszego prawdziwego JA. Dziękuję, dziękuję, dziękuję 🙂
Paulina L.


Indywidualna sesja Radykalnego Wglądu z Rafałem była przełomem w prawdziwym CZUCIU swojego ciała i emocji, PRZYZWOLENIU na wszystko co się wydarza, bez względu na to, jakie wydaje się trudne i ile kosztuje łez. Przekonałam się, że naprawdę w największej ciemności i pustce można zobaczyć światło. Puściłam kilka problemów, których nie mogłam pozbyć się latami. Zrozumiałam, że „trudne” było tylko w mojej głowie.
Justyna S.


Dziękuję Ci Rafał za dzisiejszą sesję radykalnego wglądu i oddechu miłości z której jestem bardzo zadowolona, moje serce jest przepełnione miłością i wolnością. Cudowne wskazówki, jakie otrzymałam od Ciebie, pozostaną w głębi mojej Duszy przez resztę mojego życia. Dziękuję, że spotkałam Ciebie na mojej drodze życia i że pomogłeś mi uwolnić to, co ciążyło w moim sercu, abym mogła żyć z lekkością, radością i miłością.
Elżbieta Ż.


Moja ostatnia sesja indywidualna u Ciebie i Twój ostatni webinar „przeniosły” mnie (wprowadziły),  w tak Cudowną Przestrzeń – pełną Pasji do Życia, Radości, Miłości, Śmiechu, Lekkości, Spokoju… – że, dosłownie, jednym dmuchnięciem, mogłabym odmienić całą energię Wszechświata! I to też robię…
Liona R.


Dziękuję Rafał za sesje radykalnego wglądu z Tobą. Na pewno jeszcze skorzystam, bo choć sama siadam ze sobą w praktyce, to zdecydowanie bardziej efektywne jest, kiedy prowadzisz mnie w tym procesie. Mój umysł staje się wtedy mocno skupiony na ciele i doświadczeniu, poddany temu co się pojawia. Przy jednoczesnym odprężeniu i pełnym otwarciu na doświadczanie. Na swojej drodze pasji, pracy, rozwoju (wszystkie one mocno łączą się w moim życiu ze sobą) – praktyka radykalnego wglądu jest najbardziej efektywną ze wszystkich metod jakie poznałam.

Czuję ogromną wdzięczność, że dzięki Tobie mogłam nauczyć się tej metody i przekazywać ją dalej oraz korzystać z niej osobiście.
Zanim ją poznałam, za najbardziej skuteczną w pracy z emocjami uważałam technikę uwalniania propagowaną przez nieżyjącego już psychiatrę Davida R. Hawkinsa. Radykalny wgląd jest dla mnie znacznym jej pogłębieniem. Niosącym za sobą ogromny potencjał transformacyjny. Pracuję między innymi jako psycholog. Radykalny wgląd z Tobą bardzo pomógł mi w moim rozwoju, w poszerzaniu Miłości w sobie, w pogłębianiu obecności w codzienności i podczas spotkań z moimi mentee. A to bardzo ważne dla jakości mojej pracy, bo po drugiej stronie zawsze jest człowiek. (…)

Dziękuję Rafał za Twoje oddanie w nauce radykalnego wglądu, w prowadzeniu sesji. Za empatię, przestrzeń, którą dajesz i Miłość, którą od Ciebie czuć. Za to, że jesteś i dzielisz się z nami, ze mną. Wdzięczność z serca do serca.
Beata S.


Kochany Rafale. Moja droga w odkrywaniu siebie trwa już 25 lat. Mimo, że jestem terapeutą i pracuje z ludźmi, sama jeszcze z Twoim przewodnictwem budzę się. Dzisiejsza sesja przeszła i przekroczyła tak wiele! Jestem dzieckiem DDA i największym moim problemem jest ratowanie uzależnionych mężczyzn, takich też spotykam na swojej drodze, ale pod tym ratowaniem dziś zobaczyliśmy więcej. Kiedy ze mną dziś pracowałeś, czułam się bezpiecznie jak zwykle, oddając się w ręce siły wyższej! Uświadomiłam sobie że nie mogę uratować nikogo (żadnego mojego mężczyzny), pojawił się ból i strach zaciśnięty w pasie miednicy, poczułam to świadomie, a to dopiero pomogło na zintegrowanie tego, co rozłączone we mnie, aby to co męskie i żeńskie się połączyło. Dopiero wtedy mogłam popatrzeć na obecnego partnera i oddać go w ręce Duszy… Kiedy pozwoliłam sobie na to, ukazali się inni mężczyźni z rodu i moi osobiści partnerzy, z którymi byłam, a trzymałam ich nieświadomie przy sobie! Pojawił się płacz (wzruszenie) i im tez mogłam pozwolić odejść tak naprawdę… Boże, nareszcie zobaczyłam ich dusze radosne, uwolnione do swojego życia. To, co rozłączone, mogło się połączyć. Ciało i Duch. Kłaniam się Tobie Rafał, a do tego dziś, jak powiedziałeś, robisz Krąg Męski. Niesamowity Jesteś. A ja czuje wolność i radość. Każdemu polecę prace z Tobą…
Ewa D.


Poczułam takie uwolnienie. To jest tak, jakbym wreszcie weszła w ramiona mojej mamy i była w Domu. Dziękuję za Twoje towarzyszenie, światło, czułość, za to, że mogę być szczera, prawdziwa. Ta absolutna miłość, która płynie z tego pola z Twojego serca, daje mi energię wyciągania na wierzch tego, co w tej chwili jest na to gotowe… I sama też już nie uciekam przed czuciem – nie najadam się, nie jeżdżę jak szalona na rowerze – tylko siedzę sobie na przykład ze smutkiem, chodzę z nim, śpiewam… Rafał, jestem niewyobrażalnie wdzięczna. Cokolwiek bym powiedziała, to jest za mało w skali tego, czego doświadczyłam. Wdzięczność Bogu, Chrystusowi, Duchowi Świętemu, Tobie i temu, co razem tworzymy, jest bezgraniczna…
Kasia U.


Dziękuje za Ciebie w moim życiu. Żadne słowa nie wyrażą wdzięczności za to, iż przyszła gotowość moja, by taki człowiek jak Ty pojawił się w moim życiu , który razem ze mną budzi we mnie prawdę o mnie samej. Dziękuję za wszystko, co reprezentujesz: za akceptację, bezwarunkową miłość, zrozumienie, bezpieczeństwo, za głos Ducha Świętego.

Nie ma słów, które opisują piękno procesu, który toczy się we mnie, a którego jesteś częścią, Rafale, bez Ciebie moja droga do poddania i ufności nie była by tym, czym jest teraz. Od lat trwały terapie, kursy, szkolenia, tony przeczytanych książek nie sprawiły tego, co obcowanie z Tobą w tych kilku zaledwie spotkaniach . Zagubione dziecko wraca do domu.

Dziękuje Ci, moja Latarnio, że oświetlasz mi drogę, jeszcze nigdy nie czułam tak jak teraz, że jest to najwłaściwsza droga. Droga poddania sile wyższej niż ja, nie wiem jak, nie wiem gdzie, idę za Tobą – głosie mojego serca. Niech moje myśli, słowa, czyny wypełnia Duch Święty, niech się mną wysłuży dla dobra Tego Świata.

Polecam z głębi mojego serca każdemu spotkania z Rafałem.
Kasia N.


Drogi Rafale, dziękuję za sesje telefoniczne, które przeprowadziliśmy. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc, którą otrzymałam od Ciebie i za Twoim pośrednictwem. Każde nasze spotkanie prowadzone przez Ducha Świętego doprowadziło do czyszczenia kolejnych przestrzeni, które mnie blokowały fizycznie – poprzez choroby i ból w ciele fizycznym – jak również były blokadą do dalszego rozwoju duchowego.

Dziś nie cierpię już takich bóli, które towarzyszyły mi kilka lat – co najmniej od 6-ciu. Ostatnia sesja uleczyła moje podstawy – traumatyczne przeżycie, które mi towarzyszyło od dzieciństwa, a które przez mechanizm wyparcia było w totalnym zapomnieniu – wyszło do światła i zostało uleczone. Dla mnie nastała Nowa Ziemia. Ostatnie moje urodziny były najcudowniejszym czasem mojego życia. Poza wspaniałym zachowaniem najbliższych osób otrzymałam ducha radości, szczęścia, poczucia lekkości i czystości – jakiego nigdy wcześniej nie doznałam – odebrałam to jako nagrodę za moje starania. Nic nie dzieje się bez przyczyny, każde nawet najmniejsze staranie przynosi efekt. Moje życie całkowicie się odmienia i dane jest mi również widzieć te pozytywne zmiany, za co bardzo dziękuję. Samej nie wiem, czy udałoby mi się tak dalece zajść – jestem pewna, że nie. Przy współpracy z Tobą rzeczy dzieją się bardzo szybko, tu i teraz. Po sesji świat zawsze jest lepszy o te kilka kroków, które się uczyni. Dziękuję za wszelką pomoc i prowadzenie.
Asia B.