Zapraszam do zapoznania się z moimi książkami:
– „Jak Niebo schodzi na Ziemię. Droga integracji ducha, umysłu i ciała” (książka i e-book)
– „Powrót do czucia” (książka, e-book i audiobook)
– „Światło Świadomości. Transformująca Podróż z Oddechem” (książka, e-book i audiobook)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ (książka) – NOWOŚĆ

70,00 
Już teraz można nabyć książkę: "Jak Niebo schodzi na Ziemię" w formie papierowej. Jest to pierwsza z trzech napisanych przeze mnie dotąd książek. Od 2022 r. była dostępna jedynie jako e-book. A już od 19 lutego 2024 r. jest wydana w wersji drukowanej. W książce tej opowiadam o procesie ucieleśnienia duszy, czyli integracji tego, co nazywam prawdą przez duże „P” (prawda absolutna, Boska, duchowa) z prawdą przez małe „p” (czyli tym, jak się faktycznie czujemy w ciele). Dopóki nie pozwolimy na tę integrację, żyjemy w poczuciu rozdwojenia, które próbujemy naprawić albo uciekając w świat ducha, albo w świat materii. Szedłem jedną i drugą drogą, aż zrozumiałem, że obie prowadzą do cierpienia. I wtedy przestałem uciekać. Pozwoliłem, aby światło duszy zstąpiło do mojego komórkowego doświadczenia… Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

POWRÓT DO CZUCIA (książka)

75,00 
Książka ta opisuje drogę powrotu do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez uświadomienie sobie i poczucie tego, co wyparliśmy. Moje własne doświadczenia oraz praca z ludźmi na sesjach indywidualnych i warsztatach pokazały mi, jak wielki jest opór ludzkiego umysłu przed wejściem w kontakt z uczuciami w ciele i prawdziwą obecnością w tu i teraz. W książce tej opowiadam, jak powrócić do czucia, jak spotkać się z własnym cieniem, jak zaakceptować to, co odrzucone, i doświadczyć głębokiej wewnętrznej integracji ducha, umysłu i ciała. Aby wiedzę tu przekazywaną uczynić jak najbardziej praktyczną i żywą, każdy rozdział ilustruję konkretnymi przykładami z mojego życia lub z przeprowadzonych przeze mnie indywidualnych sesji, a także proponuję proste ćwiczenia wspierające powrót do obecności i czucia oraz uwalnianie nieświadomych przekonań. Jeśli chcesz zobaczyć podgląd pierwszych stron książki, KLIKNIJ TUTAJ. Książkę można też nabyć w formie audiobooka i e-booka. Więcej informacji w opisie poniżej.

ŚWIATŁO ŚWIADOMOŚCI (audiobook)

40,00 
Oto audiobook mojej najnowszej książki "Światło Świadomości. Transformująca Podróż z Oddechem" nagrany przeze mnie w TR STUDIOS w Warszawie. Zaproponowane w nim trzy rodzaje praktyki oddechowej, medytacje w formie wierszy i spokojna muzyka w tle otworzą dla ciebie przestrzeń do transformującej podróży rozluźnienia, powrotu do czucia, wglądu, uwalniania i głębokiej wewnętrznej integracji.

AUTOR KSIĄŻKI: Rafał Wereżyński LEKTOR: Rafał Wereżyński FORMAT NAGRANIA: MP3 POJEMNOŚĆ: 280 MB (do wyboru: w spakowanym folderze ZIP lub w osobnych plikach mp3)

Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

POWRÓT DO CZUCIA (audiobook)

65,00 
Przedstawiam Wam nagrany przeze mnie audiobook mojej książki "Powrót do czucia". Jest to książka o uzdrowieniu relacji z ciałem i emocjami, o uwolnieniu nieświadomych przekonań oraz integracji odrzuconych aspektów nas samych.

AUTOR KSIĄŻKI: Rafał Wereżyński LEKTOR: Rafał Wereżyński FORMAT NAGRANIA: MP3 POJEMNOŚĆ: 524 MB  (w spakowanym folderze ZIP) CZAS TRWANIA: 8 godz. 34 min. STUDIO NAGRAŃ: VOICELAND STUDIO we Wrocławiu KOD ISBN: 978-83-964607-2-1

Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

POWRÓT DO CZUCIA (e-book)

50,00 
Przedstawiam Wam e-book mojej najnowszej książki "Powrót do czucia". Książka ta opisuje drogę powrotu do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez uświadomienie sobie i poczucie tego, co wyparliśmy. Moje własne doświadczenia oraz praca z ludźmi na sesjach indywidualnych i warsztatach pokazały mi, jak wielki jest opór ludzkiego umysłu przed wejściem w kontakt z uczuciami w ciele i prawdziwą obecnością w tu i teraz. W książce tej opowiadam, jak powrócić do czucia, jak spotkać się z własnym cieniem, jak zaakceptować to, co odrzucone, i doświadczyć głębokiej wewnętrznej integracji ducha, umysłu i ciała. Aby wiedzę tu przekazywaną uczynić jak najbardziej praktyczną i żywą, każdy rozdział ilustruję konkretnymi przykładami z mojego życia lub z przeprowadzonych przeze mnie indywidualnych sesji, a także proponuję proste ćwiczenia wspierające powrót do obecności i czucia oraz uwalnianie nieświadomych przekonań. Jeśli chcesz zobaczyć podgląd pierwszych stron książki, KLIKNIJ TUTAJ. Książkę można też nabyć w formie papierowej i jako audiobook. Więcej informacji w opisie poniżej.

ŚWIATŁO ŚWIADOMOŚCI (e-book)

30,00 
Książka ta jest przede wszystkim podróżą. Nie tylko opisuje moją własną wewnętrzną drogę, ale i zaprasza każdego, kto to poczuje, do medytacyjnej wędrówki w głąb siebie. Głównym narzędziem w tej podróży jest oddech – nie ten oddech, którym oddychamy mimowolnie, ale oddech świadomy, swobodny, intymny, alchemiczny.
  • Czy jesteś gotów zaprosić – poprzez oddech – swoje Prawdziwe Ja, czy też Duszę, do rozgoszczenia się w twoim fizycznym doświadczeniu?
  • Czy wpuścisz Światło Świadomości do tego, co wyparte i nieświadome, tak aby mogło zostać poczute i uzdrowione? Czy chcesz doświadczyć głębokiego fizycznego rozluźnienia, pokoju i radości?
  • Czy pozwolisz na przywrócenie pamięci tego, kim naprawdę JESTEŚ oraz ucieleśnienie Twojej Boskości w codziennym doświadczeniu? Oddech wesprze Cię w tej drodze, jeśli tylko się na to otworzysz. Książkę można też nabyć w formie papierowej i jako audiobook. Więcej informacji w opisie poniżej.

ŚWIATŁO ŚWIADOMOŚCI (książka)

45,00 
Książka ta jest przede wszystkim podróżą. Nie tylko opisuje moją własną wewnętrzną drogę, ale i zaprasza każdego, kto to poczuje, do medytacyjnej wędrówki w głąb siebie. Głównym narzędziem w tej podróży jest oddech – nie ten oddech, którym oddychamy mimowolnie, ale oddech świadomy, swobodny, intymny, alchemiczny.
  • Czy jesteś gotów zaprosić – poprzez oddech – swoje Prawdziwe Ja, czy też Duszę, do rozgoszczenia się w twoim fizycznym doświadczeniu?
  • Czy wpuścisz Światło Świadomości do tego, co wyparte i nieświadome, tak aby mogło zostać poczute i uzdrowione? Czy chcesz doświadczyć głębokiego fizycznego rozluźnienia, pokoju i radości?
  • Czy pozwolisz na przywrócenie pamięci tego, kim naprawdę JESTEŚ oraz ucieleśnienie Twojej Boskości w codziennym doświadczeniu? Oddech wesprze Cię w tej drodze, jeśli tylko się na to otworzysz.Książkę można też nabyć w formie audiobooka i e-booka. Więcej informacji w opisie poniżej.

JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ (e-book)

50,00 
W książce tej opowiadam o procesie ucieleśnienia duszy, czyli integracji tego, co nazywam prawdą przez duże „P” (prawda absolutna, Boska, duchowa) z prawdą przez małe „p” (czyli tym, jak się faktycznie czujemy w ciele). Dopóki nie pozwolimy na tę integrację, żyjemy w poczuciu rozdwojenia, które próbujemy naprawić albo uciekając w świat ducha, albo w świat materii. Szedłem jedną i drugą drogą, aż zrozumiałem, że obie prowadzą do cierpienia. I wtedy przestałem uciekać. Pozwoliłem, aby światło duszy zstąpiło do mojego komórkowego doświadczenia... Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.