Zapraszam do zapoznania się z moimi książkami:
– „Jak Niebo schodzi na Ziemię. Droga integracji ducha, umysłu i ciała” (ebook)
– „Powrót do czucia” (książka, e-book i audiobook)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ (e-book)

50,00 
W książce tej opowiadam o procesie ucieleśnienia duszy, czyli integracji tego, co nazywam prawdą przez duże „P” (prawda absolutna, Boska, duchowa) z prawdą przez małe „p” (czyli tym, jak się faktycznie czujemy w ciele). Dopóki nie pozwolimy na tę integrację, żyjemy w poczuciu rozdwojenia, które próbujemy naprawić albo uciekając w świat ducha, albo w świat materii. Szedłem jedną i drugą drogą, aż zrozumiałem, że obie prowadzą do cierpienia. I wtedy przestałem uciekać. Pozwoliłem, aby światło duszy zstąpiło do mojego komórkowego doświadczenia... Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

POWRÓT DO CZUCIA (audiobook)

65,00 
Przedstawiam Wam nagrany przeze mnie audiobook mojej książki "Powrót do czucia". Jest to książka o uzdrowieniu relacji z ciałem i emocjami, o uwolnieniu nieświadomych przekonań oraz integracji odrzuconych aspektów nas samych.

AUTOR KSIĄŻKI: Rafał Wereżyński LEKTOR: Rafał Wereżyński FORMAT NAGRANIA: MP3 POJEMNOŚĆ: 524 MB  (w spakowanym folderze ZIP) CZAS TRWANIA: 8 godz. 34 min. STUDIO NAGRAŃ: VOICELAND STUDIO we Wrocławiu KOD ISBN: 978-83-964607-2-1

Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

POWRÓT DO CZUCIA (e-book)

50,00 
Przedstawiam Wam e-book mojej najnowszej książki "Powrót do czucia". Książka ta opisuje drogę powrotu do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez uświadomienie sobie i poczucie tego, co wyparliśmy. Moje własne doświadczenia oraz praca z ludźmi na sesjach indywidualnych i warsztatach pokazały mi, jak wielki jest opór ludzkiego umysłu przed wejściem w kontakt z uczuciami w ciele i prawdziwą obecnością w tu i teraz. W książce tej opowiadam, jak powrócić do czucia, jak spotkać się z własnym cieniem, jak zaakceptować to, co odrzucone, i doświadczyć głębokiej wewnętrznej integracji ducha, umysłu i ciała. Aby wiedzę tu przekazywaną uczynić jak najbardziej praktyczną i żywą, każdy rozdział ilustruję konkretnymi przykładami z mojego życia lub z przeprowadzonych przeze mnie indywidualnych sesji, a także proponuję proste ćwiczenia wspierające powrót do obecności i do czucia, a co za tym idzie – przywrócenie autentycznego stanu pokoju, radości i harmonii w naszej codzienności. Jeśli chcesz zobaczyć podgląd pierwszych stron książki, KLIKNIJ TUTAJ. Książkę można też nabyć w formie papierowej i jako audiobook. Więcej informacji w opisie poniżej.

POWRÓT DO CZUCIA (książka)

75,00 
Książka ta opisuje drogę powrotu do Siebie, do Pełni, do Miłości poprzez uświadomienie sobie i poczucie tego, co wyparliśmy. Moje własne doświadczenia oraz praca z ludźmi na sesjach indywidualnych i warsztatach pokazały mi, jak wielki jest opór ludzkiego umysłu przed wejściem w kontakt z uczuciami w ciele i prawdziwą obecnością w tu i teraz. W książce tej opowiadam, jak powrócić do czucia, jak spotkać się z własnym cieniem, jak zaakceptować to, co odrzucone, i doświadczyć głębokiej wewnętrznej integracji ducha, umysłu i ciała. Aby wiedzę tu przekazywaną uczynić jak najbardziej praktyczną i żywą, każdy rozdział ilustruję konkretnymi przykładami z mojego życia lub z przeprowadzonych przeze mnie indywidualnych sesji, a także proponuję proste ćwiczenia wspierające powrót do obecności i do czucia, a co za tym idzie – przywrócenie autentycznego stanu pokoju, radości i harmonii w naszej codzienności. Jeśli chcesz zobaczyć podgląd pierwszych stron książki, KLIKNIJ TUTAJ. Książkę można też nabyć w formie audiobooka i e-booka. Więcej informacji w opisie poniżej.