Medytacje na tej stronie są zaproszeniem:
– do częstotliwości oświecającej umysł i budzącej serce;
– do głębokiej komórkowej przemiany i uzdrowienia na wszelkich poziomach;
– do doświadczenia akceptacji, pokoju i harmonii kończących wszelkie duchowe poszukiwania i zmagania.

Poniżej możesz pobrać bezpłatnie kilka nagrań medytacji.  A na dole znajdziesz też szerszą ofertę medytacji w sklepie. Gdy pojawią się nowe nagrania, będę je umieszczał na tej stronie.

Manifest wdzięczności – medytacja

Pobierz plik mp3


Napełniony/a Światłem – medytacja – warsztaty w Antoniowie

Pobierz plik mp3


Przyjęcie miłości – medytacja

Pobierz plik mp3


Dostrojenie do częstotliwości, której pragnę – medytacja

Pobierz plik mp3


Posłańcy przebaczenia – medytacja

Pobierz plik mp3


Na szczęśliwy dzień – medytacja

Pobierz plik mp3


Łagodność wobec siebie – medytacja

Pobierz plik mp3


Pokój – centrum mojego istnienia – medytacja

Pobierz plik mp3


Światło, którym jesteś – medytacja

Pobierz plik mp3


Wszystko jest porządku w całym stworzeniu – medytacja

Pobierz plik mp3

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Oddech Światła i Miłości

25,00 
Medytacja oddechowa oparta na jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Łagodność a pragnienie serca

25,00 
Medytacja ta wspiera proces podążania za pragnieniem serca jako jeden z wyrazów łagodności wobec siebie. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Koniec gry w winę i grzech

25,00 
W medytacji tej odkrywamy i pozwalamy sobie doświadczać, czym jest prawdziwa niewinność. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Bycie Obecnością Miłości

25,00 
Medytacja ta zaprasza do bycia ucieleśnieniem miłości i kochania siebie w każdym oddechu. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Miłość i Święty Związek

25,00 
W medytacji tej przyzwalamy na przemianę swoich wyjątkowych związków miłości-nienawiści w święte związki oparte na bezwarunkowej miłości. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Łagodność idzie przez świat

25,00 
W medytacji tej skupimy się na tej cudownej jakości, jaką jest łagodność, i sprawdzimy, jak możemy jej użyć w naszej codzienności. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Nowe Kontinuum

25,00 
Czy chcesz poczuć nowe kontinuum, które już tu jest? Czy chcesz zobaczyć, jak to jest już TERAZ stąpać po Nowym Świecie? Czy chcesz doświadczyć kwantowego skoku i przemiany dokładnie w tym miejscu, w którym się znajdujesz? W medytacji tej pozwalamy sobie poczuć, że droga do tego jest dużo prostsza niż wszystkie wysiłki umysłu. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Objęcie cienia i komórkowa przemiana

25,00 
Twoja ciemność, twój cień, to wszystko to, co w sobie odrzuciłeś; to wszystko to, co osądziłeś; to wszystko to, czemu odmówiłeś miłości. Przejawia się to w ciele w postaci napięć, nawet tych ledwo zauważalnych lub których może wcale nie jesteś świadomy. Twoja ciemność jest więc tutaj – zapisana w historii tego ciała. Dokładnie w tym samym miejscu jest też światło i możesz to odkryć i poczuć podczas tej medytacji. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Aktywacja Boskiego DNA

25,00 
Medytacja ta popłynęła spontanicznie podczas warsztatów w Antoniowie w 2022 r. Siedzieliśmy wszyscy przed domem na trawie... I wtedy się zaczęło. Medytacja ta wspiera proces wejścia w stan obecności, puszczenia osądu i głębszego czucia. Ważnym jej elementem jest także komórkowa aktywacja, którą czasem nazywam aktywacją Boskiego DNA. Podczas tej medytacji do tego celu posłużyłem się tzw. językiem światła, który jest energetycznym przekazem, swego rodzaju językiem serca; płyną w nim słowa, choć nie polskie, nie rozumiem ich umysłem, ale czuję i zapraszam do poczucia bardziej niż rozumienia...

Pozwolić sobie na błąd

25,00 
W medytacji tej otwieramy się na doświadczenie paradoksu: gdy pozwalamy sobie popełnić błąd możemy zrozumieć, że tak naprawdę nigdy nie popełniliśmy i nie możemy popełnić błędu. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Przebaczam, puszczam i żyję

25,00 
Prowadzona medytacja ze spokojną muzyką w tle, wspierająca proces uwalniania się od przeszłości i każdej przeszłej myśli.

Przez ucho igielne

25,00 
Możesz użyć tej medytacji jako narzędzia wspomagającego zmierzenie się z własnym lękiem i przejście z lęku do Miłości. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.