Znajdziesz tu trzy kursy online oparte na żywych praktykach „Drogi Mistrzostwa”, w których w różny sposób pracujemy z oddechem, emocjami i przekonaniami:

UCIELEŚNIENIE BOSKOŚCI W CZŁOWIEKU – dogłębna praca/zabawa z emocjami, która całkowicie zmienia życie i ułatwia pełne przejawienie się naszej Boskości w ludzkim doświadczeniu.

MIŁOŚĆ ZAMIAST LĘKU – W GŁĄB SERCA, UMYSŁU I CIAŁA – okazja do szczerego spojrzenia w głąb siebie, odkrycia i zakwestionowania niedziałających już przekonań oraz przyjęcia Miłości poprzez użycie takich narzędzi jak Oddech Miłości i Radykalny Wgląd.

RADYKALNY WGLĄD ONLINE – możliwość wnikliwego zapoznania się i opanowania jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, niezwykle skutecznej w odkrywaniu i porzucaniu nieświadomych przekonań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

RADYKALNY WGLĄD ONLINE

350,00 
Ten kurs online oferuje możliwość wnikliwego poznania i opanowania jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, niezwykle skutecznej w odkrywaniu i porzucaniu nieświadomych przekonań. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

UCIELEŚNIENIE BOSKOŚCI W CZŁOWIEKU

290,00 
Podczas tego kursu online pozwolimy sobie na dogłębną pracę/zabawę z emocjami, która całkowicie zmienia życie i otwiera drogę do pełnego przejawiania się naszej Boskości w ludzkim doświadczeniu. Więcej informacji znajdziesz w szczegółowym opisie poniżej.

MIŁOŚĆ ZAMIAST LĘKU – W GŁĄB SERCA, UMYSŁU I CIAŁA

250,00 
Ten kurs online stwarza okazję do szczerego spojrzenia w głąb siebie, odkrycia i zakwestionowania niedziałających już przekonań oraz przyjęcia Miłości poprzez użycie takich narzędzi jak Oddech Miłości i Radykalny Wgląd. Więcej informacji znajdziesz w szczegółowym opisie poniżej.