Znajdziesz tutaj kilka kursów online będących zapisem webinarów na żywo, jakie odbyły się w 2020 r.:
– OCZAMI DUSZY
– KOCHAJĄC SIEBIE
– UZDROWIENIE I FIZJOLOGIA PRZEBUDZENIA
– MĘSKA ENERGIA SERCA

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

KOD SERCA

Original price was: 150,00 zł.Current price is: 100,00 zł.
Zapraszam na kurs online pt.: „Kod serca”, podczas którego odbędziemy wewnętrzną podróż do czucia, lekkości i wiedzenia, przekraczając blokady umysłu i „zadomawiając się” w Przestrzeni Serca. Więcej informacji o kursie w szczegółowym opisie poniżej.

Z NURTEM ŻYCIA

Original price was: 270,00 zł.Current price is: 222,00 zł.
Zapraszam na kurs online pt.: „Z nurtem życia”, podczas którego będziesz mógł/mogła eksplorować praktyczne i skuteczne narzędzia, wspierające podążanie z nurtem życia i realizację celu Duszy. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

UZDROWIENIE I FIZJOLOGIA PRZEBUDZENIA

150,00 
Zapraszam na kurs online „Uzdrowienie i Fizjologia Przebudzenia” – uzdrawiającą podróż w głąb siebie, podczas której możesz pozwolić na uzdrowienie umysłu z jego snu o lęku i oddzieleniu, a dzięki temu – uzdrowienie ciała, relacji i świata. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

KOCHAJĄC SIEBIE

150,00 
Zapraszam na kurs online „Kochając siebie”, podczas, którego sprawdzimy, na ile jeszcze odmawiamy sobie miłości w jakichś przestrzeniach życia oraz uwolnijmy resztki lęku i nieświadomych przekonań poprzez odprężenie, oddychanie miłością, nieosądzające odczuwanie, wgląd w siebie i łączenie się w częstotliwości pokoju i wdzięczności. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

OCZAMI DUSZY

Original price was: 222,00 zł.Current price is: 180,00 zł.
Zapraszam na kurs online pt.: „Oczami Duszy”, podczas którego będziesz mógł przypomnieć sobie, jak nawiązać intymny kontakt z własną duszą oraz spojrzeć na siebie i wszystkich oczami duszy zamiast ego. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

MĘSKA ENERGIA SERCA

Original price was: 150,00 zł.Current price is: 80,00 zł.
Serdecznie zapraszam mężczyzn na kurs online „Męska Energia Serca”, w którym poruszamy tematy integracji męskiego i żeńskiego aspektu w nas samych, porzucenia fałszywych przekonań dotyczących męskości i kobiecości, użycia energii seksualnej do rozwoju, prawdziwego znaczenia intymności, a także pojednania z Boską Matką, Ojcem i Boską Kobiecością. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.