Składający się z 6 spotkań kurs online „Relacje na Nowej Ziemi” zaprasza do nowego wymiaru pojmowania i doświadczania uzdrowionych relacji. Jeśli chcesz, możesz nabyć od razu dostęp do wszystkich 6 spotkań (21 godz. nagrań z webinarów – uwaga – niższa cena!) lub do pojedynczych spotkań. Każde spotkanie funkcjonuje też jako odrębny kurs online (2 nagrania na spotkanie – ok. 3,5 godz.).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W DOBREJ RELACJI ZE SOBĄ

150,00 
Podczas tego spotkania otwieramy się na kochającą relację z samym sobą. Zastanawiamy się, jaka naprawdę jest nasza relacja z duszą, z umysłem i z ciałem. Czy nadal jesteśmy w konflikcie z jakimś aspektem nas samych nie pozwalając na integrację, czy też wszystko w naszym życiu jest spójne i harmonijnie się układa? Spoglądamy na to, gdzie jeszcze odmawiamy sobie miłości i jak możemy to zmienić poprzez głębszą wewnętrzną integrację. Jeżeli już jesteś w dobrej relacji z samym sobą, to możemy odkryć, jak tę relację pogłębić. Przyglądamy się też kwestii poczucia własnej wartości, zaufania sobie, intuicji i wielu innym. Więcej informacji w opisie poniżej.

EMOCJE OSWOJONE

150,00 
Spotkanie to można by nazwać spotkaniem z wewnętrznym dzieckiem. Wewnętrzne dziecko w moim rozumieniu to ten aspekt nas samych, który – aby przetrwać – nie był w stanie przeżyć w pełni pewnych trudnych emocji w dzieciństwie i nadal kieruje naszymi zachowaniami z poziomu podświadomości. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

DARY RODZICÓW

150,00 
Zapraszam do cudownej przygody odnowienia relacji z rodzicami na zupełnie nowej duchowej płaszczyźnie, na której nie tylko spojrzymy na nich inaczej, ale przede wszystkim spojrzymy inaczej na siebie i poczujemy głęboką wewnętrzną integrację i moc. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

CUD ŻYCIA – O RELACJACH Z DZIEĆMI I Z WŁASNYM DZIECIŃSTWEM

150,00 
Podczas tych webinarów, podzielę się swoim doświadczeniem, praktyczną wiedzą i narzędziami, które mogą być pomocne nie tylko dla świeżych rodziców, ale również dla tych, którzy mają starsze czy dorosłe dzieci, a nawet dla tych, którzy nie mają dzieci, a chcieliby spojrzeć w nowy sposób na relacje z dziećmi i/lub z własnym dzieciństwem. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

MIŁOŚĆ BEZ ŚCIEMNIANIA

150,00 
Podczas tych webinarów powiemy o tworzeniu związków bez niedomówień, bez udawania, bez masek, bez nieświadomych schematów, a także o wyjściu poza konflikt ego do prawdziwej komunikacji z poziomu duszy. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

RELACJA Z CIAŁEM i DUCHOWA INTYMNOŚĆ

150,00 
Podczas tego spotkania spojrzymy wpierw na naszą relację z ciałem: czy nadal czegoś się wstydzimy, czy coś uważamy za grzeszne, czy coś w sobie osądzamy, czy też podchodzimy do ciała z całkowitą akceptacją. Poprzez praktykę całkowitej akceptacji tego, co – być może – jeszcze w sobie odrzucaliśmy, i porzucenie wszelkich osądów, otworzymy się na nowe odczuwanie dotyku i pojmowanie zmysłowości. Przyjrzymy się również temu, czym jest duchowa intymność i święta seksualność. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.