„Droga Urzeczywistnienia” to głęboko transformujący kurs online składający się z 12 spotkań. Jeśli chcesz, możesz nabyć od razu dostęp do wszystkich 12 spotkań (42 godz. nagrań z webinarów – uwaga – niższa cena!) lub do pojedynczych spotkań. Każde spotkanie funkcjonuje też jako odrębny kurs online (2 nagrania na spotkanie – ok. 3,5 godz.).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

DROGA TWÓRCY

150,00 
Podczas kursu online „Droga Twórcy” przyjrzymy się temu, jak tworzyć świadomie swoje życie w każdym jego aspekcie poprzez rozpoznanie mocy własnych myśli i decyzję, czego chcemy doświadczać, co chcemy czuć, jakich pragniemy relacji i w jakim świecie chcemy żyć. Plus praktyczne narzędzia i medytacje. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

MOJE AUTENTYCZNE JA

150,00 
Podczas kursu online: „Moje autentyczne Ja” badamy, na ile faktycznie jesteśmy autentyczni i otwieramy się na wielowymiarową naturę naszego istnienia oraz na przypomnienie sobie naszych Boskich darów i zdolności. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

OBFITOŚĆ I PRZEPŁYW

150,00 
Czy jesteś otwarty na pełną obfitość i przepływ w swoim życiu? O tym właśnie jest kurs online zatytułowany „Obfitość i przepływ”. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 7 i 8 sierpnia 2021 r. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

ODKRYWAJĄC SWOJĄ PRAWDZIWĄ MOC

150,00 
Podczas kursu online: „Odkrywając swoją prawdziwą Moc” skupiamy się na doświadczeniu Mocy bez przeciwieństwa, na świadomości tej jednej Mocy, która jest prawdą o nas kończącą wszelki konflikt i poczucie oddzielenia. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

OŚWIECENIE I ALCHEMIA FIZYCZNEJ PRZEMIANY

150,00 
„Oświecenie i alchemia fizycznej przemiany” to kurs online o prostocie oświecenia, integracji światła duszy w fizycznym doświadczeniu, a także o świetlistym ciele oraz emocjonalnej i komórkowej przemianie. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

PANOWANIE NAD CZASEM

150,00 
„Panowanie nad czasem” to kurs online o uwolnieniu winy przeszłości oraz lęku o przyszłość, o przejrzeniu na wskroś natury liniowego czasu, o byciu poza czasem, o panowaniu nad czasem zamiast byciu marnowanym przez czas. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

POKÓJ PONAD WSZELKIM POJMOWANIEM

150,00 
Kurs online „Pokój ponad wszelkim pojmowaniem” jest zaproszeniem do przestrzeni wszechogarniającego pokoju i akceptacji. Jest on zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 9 i 10 października 2021 r. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

POTĘGA UFNOŚCI I PRZYZWOLENIA

150,00 
Podczas kursu online „Potęga Ufności i Przyzwolenia” przyglądamy się szczerze naszej relacji z ufnością, pozwalamy sobie na poczucie lęku w ciele i jego rozpuszczenie, puszczamy iluzję kontroli i na tyle odprężamy się w „nieczynieniu i „niewiedzeniu”, aby przyzwolić na prowadzenie Duszy i jeszcze głębsze ucieleśnienie naszej Boskości. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

PRZEBUDZENI W NOWYM ŚWIECIE

150,00 
Kurs online: Przebudzeni w Nowym Świecie tworzy przestrzeń, w której możemy świętować naszą rzeczywistość ponad snami o konflikcie. Kurs ten jest zapisem audio z webinarów, które odbyły się w dniach 4-5 grudnia 2021 r. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

PRZEBUDZONE SERCE, UWOLNIONY UMYSŁ

150,00 
Podczas kursu online „Przebudzone Serce, Uwolniony Umysł” – przyjrzymy się temu, jak uwolnić się od utożsamienia z intelektualnym umysłem, jego myślami, konfliktem i wątpliwościami, i wejść w głąb siebie, do Serca, do miejsca ciszy i doskonałej pewności. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

JAM JEST WOLNOŚĆ

150,00 
Podczas kursu online Jam Jest Wolność pozwolimy sobie poczuć, jak to jest być prawdziwie wolnym – wolnym od koncepcji, wolnym od lęku, wolnym od osądu, wolnym od karmy, wolnym od ograniczających nas przekonań. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

KWANTOWE UZDRAWIANIE I RADOŚĆ

150,00 
„Kwantowe uzdrawianie i radość” to kurs online o natychmiastowości uzdrowienia poprzez połączenie ze Źródłem Życia i Miłości oraz naszym własnym Uzdrowionym Umysłem, a także o dostrojeniu do uzdrawiającej częstotliwości, jaką jest radość. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.