Cykl spotkań, w których doświadczamy ODPOWIEDZI na pytanie: „Kim Jestem”. Jeśli chcesz, możesz nabyć od razu dostęp do wszystkich 6 spotkań (12 godz. nagrań z webinarów – uwaga – niższa cena!) lub do pojedynczych spotkań. Każde spotkanie funkcjonuje też jako odrębny kurs online (1 nagranie – ok. 2 godz.).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Jest jedno Życie i Ja nim Jestem

100,00 
Podczas tego kursu online rozpoznajemy, że Jesteśmy Wszystkim i mamy Wszystko, oraz rozkodowujemy programy, które blokują nas przed przyjęciem tej prawdy. Jednym z takich programów jest przekonanie, że coś trzeba zrobić, aby być wartościowym. Pozwolimy odejść temu niesłużącemu nam już przekonaniu i odprężymy się w świadomości, że nasza wartość jest w samym naszym istnieniu. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Od niewiedzenia do Poznania

100,00 
Podczas tego kursu online praktykujemy uwalnianie wszystkiego, czym - jak wierzyliśmy - jesteśmy, w tym puszczanie rzeczy, struktur i koncepcji, którym nadaliśmy szczególną wartość. Można powiedzieć, że pozwalamy sobie na przechodzenie przez nasze osobiste "ucho igielne" lub inaczej mówiąc na "świadome umieranie" naszych iluzji. Stojąc w punkcie niewiedzenia, tworzymy miejsce w naszych umysłach, aby głębsza wiedza (poznanie) wyłoniła się z nas sama. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Odkrywanie prawdy o sobie

100,00 
Podczas tego kursu online zaczynamy od zadania sobie pytania: "Kim Jestem" i nie próbujemy znaleźć umysłowej odpowiedzi. Pozwalamy, aby odpowiedź pojawiła się sama. Zapraszam Cię do głębokiej mistycznej podróży wewnętrznej, podczas której będziemy odkrywać prawdę o tym, KIM jesteśmy, GDZIE jesteśmy i KIEDY jesteśmy. Kurs ten jest zapisem audio z pierwszego spotkania w cyklu webinarów "Kim Jestem". Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Sztuka nieumotywowanego działania

100,00 
Podczas tego kursu online przyjrzymy się temu, czym jest tak zwana motywacja zewnętrzna, czym różni się od motywacji wewnętrznej, oraz na czym polega nieumotywowane działanie. Odkryjemy, czym naprawdę kierujemy się w naszych działaniach i wyborach, jakie programy wciąż - być może nami rządzą - i jak możemy to zmienić; jak możemy się otworzyć na bycie szczęśliwymi bez powodu lub inaczej mówiąc: na życie w zachwycie. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Twoja nieograniczona Moc

100,00 
Podczas tego kursu online przyglądamy się tematowi mocy. Pozwalamy sobie poczuć pełnię mocy w wyniku połączenia się ze Źródłem Mocy i Nieograniczonych Zasobów. Uświadamiamy sobie też, jak widzenie innych w mocy, zamiast próby ich kontrolowania, wyzwala nas do życia pełnią pokoju. W kursie tym praktyczne ćwiczenia i medytacje przeplatają się z wglądem, świadectwami uczestników oraz pełnymi światła chwilami ciszy. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Jam Jest

100,00 
Podczas tego kursu online odbywamy głęboką medytacyjną podróż w naturę "Jam Jest" jako ponadczasowej prawdy duchowej, a także jako prawdy ucieleśnionej (prawdy w działaniu dokładnie tam, gdzie się znajdujemy). Otwieramy się również na odkrywanie darów, talentów i  jakości energetycznych, z którymi tu przyszliśmy i przez które możemy w pełni wyrażać to, Kim jesteśmy w nasz unikalny sposób. Kurs ten jest zapisem audio z ostatniego spotkania w cyklu webinarów "Kim Jestem". Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.