Wydarzenia

KOD SERCA

KOD SERCA
wewnętrzna podróż
do czucia, lekkości i wiedzenia

webinary na zoomie 27 i 28 stycznia 2024 r.

Zapraszam do głębokiej podróży, podczas której zrobimy kwantowy skok w świadomości, przekraczając blokady umysłu i „zadomawiając się” w Przestrzeni Serca.

Podczas tych spotkań:

 • zanurzymy się w cichej mądrości serca, „wibrując” w rezonansie z wszelką energią, uczuciami i wrażeniami danej chwili;
 • zobaczymy – z naukowego, fizjologicznego i duchowego punktu widzenia – dlaczego to serce, a nie mózg jest fizycznym odpowiednikiem CENTRUM naszego Istnienia;
 • zbadamy subtelne mechanizmy porozumiewania się serca z pamięcią komórkową oraz podświadomością;
 • uświadomimy sobie nieświadomą GRĘ umysłu, który próbuje kontrolować życie z przestrzeni swoich lęków i osądów, i zobaczymy, jak możemy ową grę zakończyć;
 • poznamy SIEDEM nawyków słuchania serca;
 • zamiast używać mentalnych technik pracy z umysłem, dostroimy się do subtelnych INFORMACJI-ENERGII, płynących bezpośrednio z serca;
 • zanurzymy się kompletnie w bezczasowej chwili TERAZ, dokonując kwantowej zmiany w tkance czasu i przestrzeni;
 • nauczymy się KOMUNIKOWAĆ z przestrzeni serca, wykraczając poza osądy ego podtrzymujące złudzenie oddzielenia;
 • odkryjemy, jak umysłowe „aha” zamieniać na sercowe „a-ha-ha-ha”, czyli – zamiast próbować rozwiązywać problemy za pomocą myślenia – nauczymy się otwierać na WIEDZENIE i RADOŚĆ serca;
 • otworzymy się na UZDRAWIANIE w sercu i z Serca;
 • stworzymy razem POLE Rezonansu, które kompletnie przemieni ten świat.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te webinary. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Miłością przejawiającą się chwilowo w formie o imieniu Rafał. W pracy z ludźmi dzielę się swoim doświadczeniem jako duchowy terapeuta, autor książek, mentor i nauczyciel duchowy. Nie jestem tu jednaj, by cię nauczać, lecz raczej, by przypominać to, czym już Jesteś i by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

CZAS SPOTKAŃ:
Zarówno 27, jak i 28 stycznia spotkamy się w godz. 20.00-22.00. Będzie możliwość podłączenia się na kilka minut przed webinarem, żeby sprawdzić, czy wszystko działa i przywitać się z innymi uczestnikami.

INSTRUKCJE TECHNICZNE:
Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie. Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarami, wyślemy ci po wpłynięciu Twojego przelewu za webinary.

AUDIO Z WEBINARÓW:
Oprócz możliwości wzięcia udziału w webinarach na żywo wszyscy uczestnicy otrzymają do swojego użytku audio z każdego spotkania. A więc nawet jeśli nie mógłbyś uczestniczyć w spotkaniach lub w którymś ze spotkań, to nadal możesz odsłuchać nagrań w innym terminie.

KOSZT:
150 od osoby

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:

Zapisy na to wydarzenie już się skończyły. W sklepie możesz znaleźć kurs online z tego wydarzenia.