Wydarzenia

W PRZESTRZENI BYCIA

W PRZESTRZENI BYCIA

Spotkanie z Rafałem Wereżyńskim i z Tobą
w Ośrodku „Biorezydencja”
w Świeradowie Zdroju

w dniach 26-31 sierpnia 2023 r.

Spotkajmy się w tym pięknym miejscu w Górach Izerskich,
by odprężyć się w TU I TERAZ,
by ucieleśniać naszą nieograniczoną rzeczywistość
w każdym geście, słowie, myśli, uczuciu i działaniu
i by rozświetlać świat samą naszą obecnością
.

Podczas tego spotkania:
– stworzymy razem krąg zaufania, mocy i światła;
– odprężymy się w zwykłym byciu i w świadomości Miłości, którą Jesteśmy;
– poczujemy błogość istnienia, jaka płynie ze stanu całkowitej akceptacji i nieosądzania;
– będziemy w pełni obecni z uczuciami w ciele i ze wszystkim, co się w nas objawia;
– odkryjemy to, co chce być w nas odkryte, spojrzymy na to łagodnie, poczujemy to i tchniemy w to Światło Ducha;
– wsłuchamy się w naszą wewnętrzną mądrość w przestrzeni Ciszy i Otwartego Serca;
– poćwiczymy patrzenie na świat Oczami doskonałego Źródła naszej Rzeczywistości;
– będziemy praktykować ucieleśnianie naszej nieograniczonej Boskiej Natury w naszej postawie, uczuciach, myślach i działaniach;
– będziemy łączyć się i świętować w Polu Radości, Pokoju i Wdzięczności.

Podczas warsztatów posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: oddech, praktyka obecności, nieosądzające czucie emocji w ciele, prowadzona medytacja, inwokacje, ruch spontaniczny, taniec intuicyjny, praca/zabawa z energią, dźwiękiem i głosem, słowa mądrości, a także proste ćwiczenia jogi, dzielenie się tym, co nam w duszy gra i dobra wspólna zabawa.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te warsztaty. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Miłością przejawiającą się chwilowo w formie o imieniu Rafał. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

Podczas warsztatów będę korzystał ze szczególnego wsparcia Macieja, Anny i Lidii:

Maciej Malinowski – poprowadzi dla chętnych każdego dnia o wschodzie i zachodzie słońca kontemplacyjno-inwokacyjną praktykę wspierającą otwieranie serca i nawiązywanie osobistej więzi z „posłańcami Ziemskiej Matki i Niebiańskiego Ojca”. Te same praktyki stosowali Esseńczycy, a Jeszua przekazywał swoim zaufanym. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, co się będzie działo na tych spotkaniach, kliknij TUTAJ.

Anna Pakuła – pracuje z głosem, dźwiękiem i ruchem; podczas spotkania poprowadzi koncert mis kryształowych z dodatkiem improwizacji wokalnej,  a także sesję tańca intuicyjnego o nazwie „7 FAL” (jej autorski program, polegający na poczuciu w ciele 7 fal, rytmów, odpowiadającym 7 czakrom; będziecie mogli użyć tego tańca, by odnaleźć swoją prawdę w ciele, uwolnić ciało od emocjonalnych blokad, oraz zakotwiczyć w nim pożądane cechy). Więcej info o Ani na jej stronie na FB.

Lidia Klimowicz – od wielu lat z radością i pasją używa w swojej własnej przemianie i w pracy z ludźmi  PanEuRytmii – bułgarskiego Tańca Duszy. Każdego dnia będzie zapraszać wszystkich chętnych do dostrojenia swoich ciał do wibracji natury poprzez ten łagodny, prosty i potężny energetycznie taniec. Jak sama mówi: „To doskonały sposób na to, aby wraz z naturą przebudzić się do nowego dnia, tak abyśmy z łatwością i lekkością mogli wykonać wszystkie czynności, które zaoferuje dzień. Budzimy się przy pięknej muzyce, stąpając boso po zroszonej trawie. Dzięki PanEuRytmii budzimy się nie tylko do nowego dnia, ale również do Życia”.

Gościem specjalnym wspierającym nasz proces podczas warsztatów będzie Iwona Kraskowska (Ivi). Ivi będzie oferować wszystkim chętnym cudowną podróż w głąb siebie poprzez masaż hawajski Lomi Lomi Nui oraz autorski masaż Ivi: Dotyk Wolności Sesje z Ivi to coś więcej niż masaż, to zaproszenie do głębokiego spotkania z samym sobą. Dzięki połączeniu otwartego serca, bezpiecznej przestrzeni, czułego dotyku i umiejętności, Ivi tworzy atmosferę, w której naprawdę można się odprężyć, poczuć błogość i ciepłe otulenie. Umówić będzie można się już na miejscu; szczegółową informację o ofercie Ivi na czas warsztatów znajdziecie w TUTAJ.

Będziemy się spotykać wszyscy razem w grupie na sesji otwierającej każdego dnia. W pozostałym czasie uczestnicy będą mogli wybrać, czy uczestniczyć w sesjach,  praktyce kontemplacyjno-inwokacyjnej, PanEuRytmii, tańcu „7 FAL”, czy też zapisać się na masaż u Ivi albo na przykład wybrać się na spacer czy uczestniczyć w innych aktywnościach.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Kamienny Krąg w Ośrodku „Biorezydencja”

MIEJSCE SPOTKANIA:
Ośrodek „Biorezydencja”
ul. Główna 12, Świeradów Zdrój
Strona internetowa: https://biorezydencja.pl/

CZAS SPOTKANIA:
26 – 31 sierpnia  2023 r.

Sobota 26 sierpnia:
15.00-15.30: przyjazd i zakwaterowanie
15.30-17.00: popołudniowe spotkanie otwierające
17.00: obiadokolacja
19.20: kontemplacyjno-inwokacyjna praktyka z Maciejem

Od niedzieli 27 sierpnia do środy 30 sierpnia:
5.45: kontemplacyjno-inwokacyjna praktyka o wschodzie słońca z Maciejem
7.30: PanEuRytmia z Lidią
9.00-10.00: sesja poranna
10.00: śniadanie
11.00-12.00: pogłębienie sesji porannej
15.00: sesja popołudniowa
17.00: obiadokolacja
19.20: kontemplacyjno-inwokacyjna praktyka o zachodzie słońca z Maciejem
20.00: zajęcia wieczorne

Czwartek 31 sierpnia
5.45: kontemplacyjno-inwokacyjna praktyka o wschodzie słońca z Maciejem
7.30: PanEuRytmia z Lidią
9.00: śniadanie
10.00-12.00: sesja poranna i krąg zamykający

Prośba o opuszczenie pokojów do godz. 10.00. Wyjazd z ośrodka do godz. 14.00

ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w apartamentach kilkuosobowych (jedno lub dwupokojowych) z łazienkami. Tutaj można obejrzeć galerię zdjęć apartamentów.

Prosimy nie dzwonić do właścicieli ośrodka w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w apartamencie, możesz nam o tym napisać w „Informacjach dodatkowych” w formularzu zgłoszeniowym. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

WYŻYWIENIE:
wegetariańskie śniadanie i obiadokolacja plus całodzienny kącik herbaciany w jadalni (w cenie)

Na terenie ośrodka znajduje się też kawiarnia „Cafe Wolna”, do której osobnym wejściem mogą wejść goście z zewnątrz. Wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli również skorzystać z kawiarni, by nabyć deser, kawę, herbatę i po prostu pobyć.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– wygodne ubranie
– mogą się też przydać kapcie

KOSZT ZA 6 DNI (5 DÓB):
2250 zł

W cenę wliczone są: warsztaty (1125 zł) oraz wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiadokolacja) i 5 noclegów  (1100 zł) plus opłata klimatyczna (25 zł)
Mamy nadzieję, że cena się nie zmieni, ale ponieważ właściciel ośrodka zapowiedział taką możliwość w razie drastycznego wzrostu cen, to w razie czego  będziemy z Wami w komunikacji w tej sprawie.

W chwili wyczerpania się miejsc w ośrodku i po zamknięciu listy rezerwowej uczestnictwo w wydarzeniu będzie nadal możliwe, tyle że z zakwaterowaniem na zewnątrz we własnym zakresie (w Świeradowie jest dużo ładnych miejsc, gdzie można znaleźć zakwaterowanie). W takim wypadku koszt wydarzenia będzie nieco wyższy, ponieważ na miejscu będziecie wpłacać za warsztaty (1125 zł) plus opłatę za wyżywienie i korzystanie z ośrodka (750 zł), a opłata za zakwaterowanie będzie zależała od tego, co znajdziecie w najbliższej okolicy (powinno być możliwe znalezienie noclegów od 100 zł za dobę od osoby).

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 550 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:

Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do dokonania wpłaty.

Podając moje dane i wysyłając formularz zgłoszeniowy, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisania się na wydarzenie zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.