Wydarzenia

SPOTKANIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI Z BOSKĄ MĘSKOŚCIĄ

SPOTKANIE BOSKIEJ KOBIECOŚCI
Z BOSKĄ MĘSKOŚCIĄ
O świadomości własnej Mocy
i kroczeniu w Jej Świetle

Warsztaty z Rafałem Wereżyńskim i z Tobą
w Ośrodku „Villa Sattva”
w Jagniątkowie k. Jeleniej Góry
w dniach 25-28 maja 2023 r.

Spotkajmy się w malowniczym ośrodku w sercu Karkonoszy, by w kręgach żeńskim, męskim i wspólnym stworzyć przestrzeń do odkrywania i świętowania naszej PEŁNI.

Podczas tego spotkania:
– stworzymy trzy kręgi: kobiecy, męski i wspólny;
– w każdym z kręgów znajdziemy bezpieczną przestrzeń do szczerego dzielenia się, bycia sobą, uwalniania tego, co już nam nie służy i stawania w swojej mocy;
– będziemy eksplorować tajemnicę Boskiej Kobiecości i Boskiej  Męskości – jakie są ich unikalne jakości, co sobie nawzajem oferują, jak się mogą spotkać i co z tego spotkania wyniknie; 🙂
– docenimy piękno i moc  w sobie i w innych;
– poznamy niewinność i harmonię, jaka płynie z połączenia i swobodnego tańca energii żeńskiej i męskiej w każdym z nas;
– ujawnimy nasze własne Światło i będziemy kroczyć w poczuciu Pełni bez lęku, wstydu i winy;
– będziemy łączyć się razem w Polu Miłości, Radości i Wdzięczności.

Podczas warsztatów posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: praktyka obecności, nieosądzające czucie emocji w ciele, prowadzona medytacja, ruch spontaniczny, taniec intuicyjny, praca/zabawa z dźwiękiem i głosem, słowa mądrości, dzielenie się tym, co nam w duszy gra i dobra wspólna zabawa.

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te warsztaty. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Miłością przejawiającą się chwilowo w formie o imieniu Rafał. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

W prowadzeniu warsztatów  będą mnie wspierać trzy cudowne istoty:

Agnieszka Walczak przez kilka ostatnich lat przechodziła intensywny proces uzdrowienia, budzenia i inicjacji w szeroko pojętej sferze kobiecości, a ostatnio poczuła, że ma wspierać inne kobiety w procesie ich własnej aktywacji. Niedawno temu założyła i współtworzy z grupą kobiet krąg „Moc Kobiety – Przez ucho igielne”, intymną przestrzeń dzielenia się sobą i przypominania sobie nawzajem o nieokiełznanej, pięknej i twórczej mocy kobiety. Podczas naszych warsztatów będzie trzymać przestrzeń dla kobiecego kręgu, zastępując tym samym Danutę Padjasek, która z ważnych przyczyn musiała zrezygnować.

Anna Pakuła – pracuje z głosem, dźwiękiem i ruchem; podczas spotkania poprowadzi koncert mis kryształowych z dodatkiem improwizacji wokalnej,  a także sesję tańca intuicyjnego o nazwie „7 FAL” (jej autorski program, polegający na poczuciu w ciele 7 fal, rytmów, odpowiadającym 7 czakrom; będziecie mogli użyć tego tańca, by odnaleźć swoją prawdę w ciele, uwolnić ciało od emocjonalnych blokad, oraz zakotwiczyć w nim pożądane cechy). Więcej info o Ani na jej stronie na FB.

Lidia Klimowicz – od wielu lat z radością i pasją używa w swojej własnej przemianie i w pracy z ludźmi  PanEuRytmii – bułgarskiego Tańca Duszy. Każdego dnia będzie zapraszać wszystkich chętnych do dostrojenia swoich ciał do wibracji natury poprzez ten łagodny, prosty i potężny energetycznie taniec. Jak sama mówi: „To doskonały sposób na to, aby wraz z naturą przebudzić się do nowego dnia, tak abyśmy z łatwością i lekkością mogli wykonać wszystkie czynności, które zaoferuje dzień. Budzimy się przy pięknej muzyce, stąpając boso po zroszonej trawie. Dzięki PanEuRytmii budzimy się nie tylko do nowego dnia, ale również do Życia”.

Gościem specjalnym wspierającym nasz proces podczas warsztatów będzie Iwona Kraskowska (Ivi). Ivi będzie oferować wszystkim chętnym cudowną podróż w głąb siebie poprzez masaż hawajski Lomi Lomi Nui oraz autorski masaż Ivi: Dotyk Wolności. Sesje z Ivi to coś więcej niż masaż, to zaproszenie do głębokiego spotkania z samym sobą. Dzięki połączeniu otwartego serca, bezpiecznej przestrzeni, czułego dotyku i umiejętności, Ivi tworzy atmosferę, w której naprawdę można się odprężyć, poczuć błogość i ciepłe otulenie. Umówić będzie można się już na miejscu; szczegółową informację o ofercie Ivi na czas warsztatów znajdziecie w TUTAJ.

Będziemy się spotykać wszyscy razem w grupie na sesji otwierającej każdego dnia oraz na kręgach kobiecych i męskich. W pozostałym czasie uczestnicy będą mogli wybrać, czy uczestniczyć w sesjach i zajęciach grupowych, czy też zapisać się na masaż u Ivi albo na przykład wybrać się na spacer czy uczestniczyć w innych aktywnościach.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

MIEJSCE SPOTKANIA:
Ośrodek „Villa Sattva”

ul. Michałowicka 13, Jelenia Góra – Jagniątków.
Strona internetowa: http://www.villasattva.com/

ORIENTACYJNY HARMONOGRAM SPOTKANIA:

CZWARTEK 25 MAJA
13.00: Przyjazd
13.30: Obiad
15.30: Sesja otwierająca
18.30: Kolacja
20.30: Krąg żeński i męski osobno

PIĄTEK 26 MAJA
7.00: PanEuRytmia dla chętnych
8.00: Śniadanie
10.00-11.30: Sesja poranna
12.00-13.00: Pogłębienie sesji porannej
13.00: Obiad
16.30: Krąg żeński i męski osobno
18.30: Kolacja
20.30: Taniec „7 FAL” z Anią

SOBOTA 27 MAJA
7.00: PanEuRytmia dla chętnych
8.00: Śniadanie
10.00-11.30: Sesja poranna
12.00-13.00: Pogłębienie sesji porannej
13.00: Obiad
16.30: Krąg żeński i męski razem
18.30: Kolacja
20.30: Koncert mis kryształowych z Anią

NIEDZIELA 28 MAJA
7.00: PanEuRytmia dla chętnych
8.00: Śniadanie
10.00-12.00: Sesja poranna i krąg zamykający

Prośba o opuszczenie pokojów do godz. 12.00. W samym ośrodku możemy jeszcze być do 14.00.

DODATKOWO:
– Villa dysponuje zejściem do potoku, oraz 4 osobową ogrzewaną balią ogrodową i sauną (opłata za jedno użycie sauny i balii – 300 zł od całej grupy płatne na miejscu w formie składki); w celu korzystania z potoku, balii i sauny, proszę zabrać ręczniki kąpielowe.

ZAKWATEROWANIE:
Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami. Prosimy nie dzwonić do właścicieli ośrodka w sprawie rezerwacji miejsc. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś być w pokoju, możesz nam o tym napisać w „Informacjach dodatkowych” w formularzu zgłoszeniowym. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

WYŻYWIENIE:
wegetariańskie śniadanie, obiad i kolacja,

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– wygodne ubranie
– można zabrać ze sobą klapki, strój i ręcznik kąpielowy – do morsowania w strumieniu lub do sauny i balii
– mogą się też przydać kapcie (po ośrodku nie chodzimy w obuwiu zewnętrznym)

KOSZT ZA 4 DNI (3 DOBY): 1750 zł
W cenę wliczone są: warsztaty (970 zł) oraz wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad i kolacja), 3 noclegi – w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami plus kącik kawowo-herbaciany (780 zł).

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 400 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy (1350 zł) gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do dokonania wpłaty.

Podając moje dane i wysyłając formularz zgłoszeniowy, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisania się na wydarzenie zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.