Wydarzenia

CIAŁO JAKO NARZĘDZIE KOMUNIKACJI

CIAŁO JAKO NARZĘDZIE KOMUNIKACJI

Zapraszamy do głębokiej podróży uzdrowienia relacji z ciałem
tak, aby stało się ono czystym narzędziem komunikowania miłości

podczas wakacyjnego spotkania i warsztatów
z Rafałem Wereżyńskim i z Tobą
w dniach 26 – 31 lipca 2022 r.
w miejscowości Gorło na Mazurach

Serdecznie zapraszam Was na 6-dniowe spotkanie na Mazurach, podczas którego:
– odprężymy umysł i ciało, uwalniając emocjonalne blokady i zaciśnięcia;
– uświadomimy sobie, na ile kochamy siebie poprzez sprawdzenie, jak myślimy o ciele oraz na ile jesteśmy obecni z tym, co czujemy w ciele;
– uwolnimy świadome i nieświadome osądy związane z winą, wstydem czy grzesznością;
– zaprzyjaźnimy się z ciałem, ucząc się słuchać subtelnych płynących od niego sygnałów i zmieniając nasze myśli o ciele;
– pozwolimy na jeszcze głębszą integrację duszy w fizycznym doświadczeniu;
– poprzez uwolnienie napięć i fałszywych przekonań pozwolimy, aby ciało stało się czystym kanałem komunikowania miłości;
– będziemy też eksplorować postrzeganie ciała jako doskonałego instrumentu muzycznego, który możemy dostroić do wybranych przez nas częstotliwości;
– będziemy praktykować wydobywanie naszego wewnętrznego dźwięku i głosu do wyrażania naszej prawdy i wyraźnego komunikowania, czego pragniemy;
– będziemy świętować w Polu Miłości, Radości i Wdzięczności, współtworząc razem Nową Ziemię.

Podczas spotkania będziemy posługiwać się między innymi takimi narzędziami jak: praktyka obecności, sesje oddechowe, nieosądzające czucie emocji w ciele, praca/zabawa z energią, dźwiękiem i głosem, medytacja, ruch spontaniczny i taniec, wgląd w nieświadome przekonania, joga, dzielenie się tym, co nam w duszy gra. Będzie to również czas BYCIA i ŚWIĘTOWANIA w niezwykłej energii z serdecznymi przyjaciółmi. Nie zabraknie także okazji do pogłębiania kontaktu z samym sobą poprzez czas wyciszenia oraz możliwość przebywania na łonie natury. W bardzo delikatny, ale i szczery sposób spojrzymy też na temat nagości (czy lubię swoje ciało, czy się wstydzę, czy boję się oceny, czy mogę spojrzeć na ciało w całkowitej niewinności, a także spojrzeć na wskroś ciała ku Istocie Duszy).

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te warsztaty. Kim jestem? Jestem doskonałą Wolną Duszą, tak jak Ty. Jestem Miłością przejawiającą się chwilowo w formie o imieniu Rafał. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by wraz z Tobą poczuć to, co wyparte, uwolnić to, co niepotrzebne oraz pozwolić, by ciało stało czystym kanałem komunikowania miłości. Jestem tu, by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

Gościem specjalnym wspierającym nasz proces podczas warsztatów będzie Iwona Kraskowska (Ivi). Ivi będzie oferować wszystkim chętnym cudowną podróż w głąb siebie poprzez masaż hawajski Lomi Lomi Nui oraz autorski masaż Ivi: Dotyk Wolności. Jak mówi sama: „Ciało jest źródłem wiedzy o nas samych. Aby tego doświadczyć, wystarczy zaprosić radosną uważność oraz dobry dotyk do naszego życia”. Sesje z Ivi to coś więcej niż masaż, to zaproszenie do głębokiego spotkania z samym sobą. Dzięki połączeniu otwartego serca, bezpiecznej przestrzeni, czułego dotyku i umiejętności, Ivi tworzy atmosferę, w której naprawdę można się odprężyć, poczuć błogość, ciepłe otulenie i odkryć ponownie miłość do ciała.  Umówić będzie można się już na miejscu; szczegółową informację o ofercie Ivi na czas warsztatów znajdziecie w TUTAJ.

Dodatkowo:
– Dla chętnych: właścicielka ośrodka Joanna proponuje indywidualne sesje z maszyną Dietera Broersa emitującą częstotliwości 150 MHz (częstotliwość ludzkiego DNA i Słońca) sprzyjającą przemianie i uzdrowieniu: 1 godz. 120 zł; 1,5 godz. 150 zł.

MIEJSCE SPOTKANIA:
Gorło 2b, ośrodek „MaPa” https://osrodekmapa.pl/

Ośrodek jest malowniczo położony nad spokojnym jeziorem Ułówki. Będziemy mieli do dyspozycji prywatną plażę, pomost, a po uzgodnieniu z właścicielką – także kajak. Będziemy mogli swobodnie korzystać z pokoju wypoczynkowego z bufetem kawowo – herbacianym, a także licznych miejsc odosobnienia zlokalizowanych w obszernym ogrodzie, lasku sosnowym czy też u podnóża jeziora. Czekają na nas także hamaki i leżaki na świeżym powietrzu oraz miejsce na wieczorne ognisko. Położenie ośrodka i jego wielkość (2 ha) zapewni nam dodatkowe poczucie wyciszenia i prywatności. Na terenie ośrodka znajduje się duży bezpłatny parking dla aut. Galeria zdjęć ośrodka

CZAS SPOTKANIA:
26 – 31 lipca 2022 r.

Zaczynamy we wtorek 26 lipca 2022 r. od obiadu o godz. 14.00 i sesji popołudniowej o godz. 16.00.
O 18.00 będzie kolacja, a o 20.00 czas na wspólną medytację.

W środę, czwartek, piątek i sobotę grafik będzie wyglądał trochę inaczej: poranny rozruch (joga lub ruch spontaniczny) o 8.00 dla chętnych, śniadanie o godz. 8.30, sesja poranna w godz. 10.00-11.30; pogłębienie sesji porannej w godz. 12.00-13.00, obiad o godz. 13.00, sesja popołudniowa o 16.00, kolacja o 18.00, zajęcia wieczorne o 20.00.

Spotkanie zakończymy w niedzielę 31 lipca sesją i kręgiem zamykającym o godz. 10.00 oraz obiadem o godz. 13.00. Wyjazd do godz. 16.00.

ZAKWATEROWANIE:
W ośrodku dostępne są:
– pokoje 2, 3 i 4 os. oraz
– dormitorium (przestronna prawie 100-metrowa przestrzeń na poddaszu z materacami dla 10 osób – ponieważ z dormitorium korzysta zwykle mało gości, a czasem nikt, więc może się to również okazać wygodną opcją dla jednej lub kilku osób).

Część pokoi ma łazienki, część jest bez łazienek, ale z opcją łazienek zewnętrznych na korytarzu. Łazienek zewnętrznych jest pod dostatkiem (w sumie więcej niż pokoi bez łazienek).

Prosimy nie dzwonić do właścicielki ośrodka w sprawie rezerwacji miejsc na czas warsztatów. Wszystkie rezerwacje będą robione przez nas w momencie wpłynięcia na nasze konto zadatku za to wydarzenie. Jeżeli masz jakieś preferencje, z kim chciałbyś/chciałabyś być w pokoju, możesz to zaznaczyć w formularzu zapisów w polu: „dodatkowe informacje”. Postaramy się to uwzględnić przy przydzielaniu pokoi.

Właścicielka ośrodka prosi o nieprzywożenie ze sobą zwierząt.

Jeśli ktoś będzie chciał zostać w ośrodku jeden nocleg po warsztatach, to trzeba to uzgodnić indywidualnie na miejscu z właścicielką ośrodka Joanną. Jeśli ktoś chciałby przyjechać jeden dzień przed warsztatami, to trzeba się umówić z Joanną telefonicznie (tel.: 609 560 808). Dodatkowy nocleg (bez wyżywienia): 120 zł (płatny indywidualnie gotówką na miejscu na ręce Joanny)

WYŻYWIENIE: wegańskie (śniadanie, obiad, kolacja)
Na miejscu dostępny jest cały czas wrzątek oraz kącik kawowo-herbaciany. Pozostałe napoje można uwzględnić we własnym zakresie. Ośrodek nie prowadzi żywienia indywidualnego ani diet leczniczych. Można ewentualnie schować swoje rzeczy w ogólnodostępnej lodówce. Nie ma możliwości samodzielnego gotowania na miejscu podczas warsztatów.

DOJAZD:
Samochodem lub pociągiem.
W przypadku jazdy pociągiem, należy wysiąść na stacji STARE JUCHY. Tam osoby zostaną odebrane przez właścicielkę Ośrodka MAPA – Joannę, proszę umówić się telefonicznie tel.: 609 560 808

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– wygodne ubranie
– dla osób lubiących pływać/opalać się – można zabrać ze sobą klapki, strój i ręcznik kąpielowy.

INFORMACJE DODATKOWE:

KOSZT ZA 6 DNI (5 DÓB) WARSZTATÓW:
2150 zł – w przypadku wyboru opcji pokoju 2, 3 lub 4 osobowego
W cenę wliczone są wyżywienie wegańskie – 3 posiłki dziennie plus jeden dodatkowy obiad – 5 noclegów, kącik kawowo-herbaciany, (w sumie 985 zł) oraz warsztaty (1165 zł)
1950 zł – w przypadku wyboru opcji noclegu w dormitorium
W cenę wliczone są wyżywienie wegetariańskie – 3 posiłki dziennie plus jeden dodatkowy obiad – 5 noclegów, kącik kawowo-herbaciany (w sumie 785 zł) oraz warsztaty (1165 zł).
W przypadku wyboru noclegu w dormitorium należy przywieźć pościel we własnym zakresie, materace są na miejscu.

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 550 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@przemianaumyslu.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w warsztatach, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego. (nieaktualne – zapisy zostały zakończone!)

Podając moje dane i wysyłając formularz zgłoszeniowy, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisania się na wydarzenie i zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.