Wydarzenia

JAM JEST – CYKL SPOTKAŃ

Informuję, że majowe i czerwcowe spotkania „JAM JEST” zostały odwołane.

JAM JEST
droga ucieleśniania Boskości w człowieku
– cykliczne spotkania od stycznia do kwietnia 2024 r.
w Klubie Mistrzów w Warszawie

Zapraszam na cykl regularnych spotkań, podczas których nie tylko będziemy przyzwalać na doświadczenie naszej doskonałej, wolnej Rzeczywistości w TU i TERAZ, ale również eksplorować sposoby,  na jakie możemy jeszcze bardziej ucieleśniać ją w naszej codzienności. Przyjrzymy się przekonaniom, które powstrzymują nas przed stanięciem w pełni swojej mocy i pozwolimy na ich uwolnienie. A przede wszystkim będziemy się spotykać z podobnymi sobie w częstotliwości miłości, wdzięczności i radości, świętując to, kim naprawdę JESTEŚMY i inspirując się nawzajem do Życia Pełnią Siebie.

Podczas tych spotkań posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: oddech, praktyka obecności, medytacja, radykalny wgląd w nieświadome przekonania, przebywanie w przestrzeni serca, słowa mądrości, ruch spontaniczny i krąg.

PLANOWANE TEMATY SPOTKAŃ:
6 STYCZNIA – JAM JEST ŻYCIE – o połączeniu ze Źródłem Stworzenia, uznaniu swojej Boskości i przyjmowaniu darów i cudów życia
3 LUTEGO – JAM JEST MIŁOŚĆ – o kochaniu siebie w TU i TERAZ, byciu obecnością miłości w relacjach i oddychaniu miłością
2 MARCA – JAM JEST POKÓJ – o ciszy serca i pokoju przekraczającym ludzkie pojmowanie
6 KWIETNIA  – JAM JEST WOLNOŚĆ – o wolności od lęku i osądu oraz mocy tworzenia tego, czego pragniemy

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? W życiu codziennym – szczęśliwym mężem Marii i ojcem 4-letniego Jasia. W pracy – duchowym terapeutą i autorem książek: „Jak Niebo schodzi na Ziemię”, „Powrót do czucia” oraz „Światło Świadomości. Transformująca podróż z Oddechem”. A zawsze i wszędzie – doskonałą Wolną Duszą i przejawieniem Miłości w formie, tak jak Ty. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

MIEJSCE SPOTKAŃ:
Klub Mistrzów, ul. Szolc-Rogozińśkiego 4, Warszawa (lokal nad pocztą polską, 1 piętro)
http://klubmistrzow.pl/

CZAS SPOTKAŃ:
Pierwsza sobota każdego miesiąca od stycznia do czerwca 2024 r. w godz. 10.00-13.00.
Prosimy o przybycie 5-10 minut przed spotkaniem. Będziemy zaczynać punktualnie.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– wygodne ubranie
– wodę do picia
– mogą się przydać kapcie – na terenie Klubu chodzimy bez obuwia zewnętrznego
– choć na miejscu jest trochę kocy i mat oraz poduszek, to może nie wystarczyć dla wszystkich, a więc jeśli możesz wziąć ze sobą tego typu akcesoria do siedzenia lub leżenia, to weź proszę. Jeśli ktoś woli siedzenie na krześle, to krzesła na miejscu są.
Na miejscu jest też dostępna bezpłatnie herbata i kawa.

KOSZT POJEDYNCZEGO SPOTKANIA: 120 zł (płatne gotówką na miejscu na każdym spotkaniu)

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury jeszcze przed spotkaniem.

ZAPISY – cykl zajęć został zakończony i zapisy zamknięte.
Aby zapisać się na cykl spotkań lub pojedyncze spotkanie, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego.