Wydarzenia

JAM JEST – CYKL SPOTKAŃ

JAM JEST
droga ucieleśniania Boskości w człowieku
– cykliczne spotkania od stycznia do czerwca 2024 r.
w Klubie Mistrzów w Warszawie

Zapraszam na cykl regularnych spotkań, podczas których nie tylko będziemy przyzwalać na doświadczenie naszej doskonałej, wolnej Rzeczywistości w TU i TERAZ, ale również eksplorować sposoby,  na jakie możemy jeszcze bardziej ucieleśniać ją w naszej codzienności. Przyjrzymy się przekonaniom, które powstrzymują nas przed stanięciem w pełni swojej mocy i pozwolimy na ich uwolnienie. A przede wszystkim będziemy się spotykać z podobnymi sobie w częstotliwości miłości, wdzięczności i radości, świętując to, kim naprawdę JESTEŚMY i inspirując się nawzajem do Życia Pełnią Siebie.

Podczas tych spotkań posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: oddech, praktyka obecności, medytacja, radykalny wgląd w nieświadome przekonania, przebywanie w przestrzeni serca, słowa mądrości, ruch spontaniczny i krąg.

PLANOWANE TEMATY SPOTKAŃ:
6 STYCZNIA – JAM JEST ŻYCIE – o połączeniu ze Źródłem Stworzenia, uznaniu swojej Boskości i przyjmowaniu darów i cudów życia
3 LUTEGO – JAM JEST MIŁOŚĆ – o kochaniu siebie w TU i TERAZ, byciu obecnością miłości w relacjach i oddychaniu miłością
2 MARCA – JAM JEST POKÓJ – o uwolnieniu umysłu i byciu pokojem, który wykracza poza ludzkie pojmowanie
6 KWIETNIA  – JAM JEST WOLNOŚĆ – o wolności od lęku i osądu oraz mocy tworzenia tego, czego pragniemy
11 MAJA [wyjątkowo nie w pierwszą sobotę] – JAM JEST ŚWIATŁO – o jasności myśli i uczuć oraz rozświetlania każdego aspektu życia samą naszą obecnością
1 CZERWCA – JAM JEST RADOŚĆ – o życiu w stanie inspiracji, kierowaniu się pragnieniem serca i uzdrawianiu poprzez radość

KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te spotkania. Kim jestem? W życiu codziennym – szczęśliwym mężem Marii i ojcem 4-letniego Jasia. W pracy – duchowym terapeutą i autorem książek: „Jak Niebo schodzi na Ziemię”, „Powrót do czucia” oraz „Światło Świadomości. Transformująca podróż z Oddechem”. A zawsze i wszędzie – doskonałą Wolną Duszą i przejawieniem Miłości w formie, tak jak Ty. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

MIEJSCE SPOTKAŃ:
Klub Mistrzów, ul. Szolc-Rogozińśkiego 4, Warszawa (lokal nad pocztą polską, 1 piętro)
http://klubmistrzow.pl/

CZAS SPOTKAŃ:
Pierwsza sobota każdego miesiąca od stycznia do czerwca 2024 r. w godz. 10.00-13.00.
Prosimy o przybycie 5-10 minut przed spotkaniem. Będziemy zaczynać punktualnie.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– wygodne ubranie
– wodę do picia

KOSZT POJEDYNCZEGO SPOTKANIA: 120 zł (płatne gotówką na miejscu na każdym spotkaniu)

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zapisać się na cykl spotkań lub pojedyncze spotkanie, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego.

Podając moje dane i wysyłając formularz zgłoszeniowy, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisania się na wydarzenie zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.