Blog

O świętowaniu każdej chwili

Gdy 23 grudnia wszedłem do sklepu, zobaczyłem ludzi śpieszących się do „swoich”, robiących ostatnie zakupy przed świętami, zabieganych, niedostrzegających wspaniałości TEJ CHWILI oraz WSPANIAŁOŚCI WSZYSTKICH i WSZYSTKIEGO dookoła…. Zmieniłem jednak zdanie… I…

Zobaczyłem wspaniałych twórców, którzy wybierają w tej chwili swoje doświadczenie. Jakiekolwiek by ono nie było, to przecież kreacja, do której używają całej mocy Boga. Nie mnie to osądzać. Wróciłem więc do swej „izdebki serca” i zająłem się sobą i swoim świętowaniem TEJ CHWILI. Moja codzienność, moje życie jest moją drogą do Boga/do Siebie. Jest więc co świętować z chwili na chwilę.

Dziękuję za Was Przyjaciele i pozdrawiam Was w swoim Sercu. I tam też Was wszystkich znajduję. Jesteście Skarbami o nieocenionej wartości, każdy z Was!

Niech ta chwila i każda następna staje się dla nas radosną niespodzianką, w której otwierają się dla nas Drzwi do Nowych Wszechświatów. A my patrzymy z zadziwieniem na to, co się przed nami odsłania, wdychając w to Światło Ducha. I tak każda pozornie prozaiczna chwila wypitej herbaty, czułego dotyku, radosnego śmiechu, rozmowy, spaceru czy siedzenia staje się ponownym odkrywaniem naszej Boskości.

Tulę Was z miłością Boscy Twórcy,

Rafał

P.S. A to link do filmu o Świętach i świętowaniu, który nagrałem kilka dni wcześniej na kanale „Witaj w Domu”: https://youtu.be/bx2pTLMbibU?si=mM74gfmlxHwuhH_0