Wydarzenia

KIM JESTEM

kim-jestem-smaller

KIM JESTEM

Poznaj prawdę, a prawda cię wyzwoli

6 webinarowych spotkań weekendowych,
od lipca do grudnia 2022 r.

Odpowiedź na pytanie „KIM JESTEM”
kończy grę poszukiwań, wątpliwości i koncepcji.
Jest powrotem pokoju i przypomnieniem miłości.
Jest żywym doświadczeniem prawdy.
I do tego Cię zapraszam!

– Czy jesteś gotów porzucić swoje iluzje i stanąć w pełni swojej mocy i światła?
– Czy chcesz poczuć, czym jest życie wolne od lęku?
– Czy chcesz nie tylko znaleźć odpowiedź, ale być ODPOWIEDZIĄ w każdym przejawie Twojego życia?
– Czy chcesz, aby nieograniczone Życie, którym jesteś, przeżywało się poprzez Ciebie i jako Ty?
– Czy chcesz poczuć, co naprawdę znaczy być Sobą?
– Czy chcesz spotkać istoty, które – tak jak Ty – podejmują decyzję, by PAMIĘTAĆ, KIM SĄ.

Jeśli tak, to zapraszam cię na ten cykl webinarów, podczas których:

 • połączymy się w częstotliwości pokoju i miłości ponad zdolnością intelektualnego rozumienia;
 • będziemy puszczać pozostałości koncepcji umysłu;
 • pozwolimy na ujawnienie prawdy o nas samych i na jej wolny przepływ;
 • będziemy praktykować ucieleśnianie tej prawdy w naszych codziennych relacjach;
 • pooddychamy światłem świadomości, sprowadzając je do komórek ciała;
 • wejdziemy na ścieżkę oświecenia, która kończy wszelkie iluzje.

Jeśli czujesz, że już wiesz, kim jesteś, i to ucieleśniasz, to również możesz wziąć udział w tym cyklu webinarów, wspierając innych w tym procesie i świętując z nami prawdę naszego Istnienia.

Nie wiem, co podczas tych webinarów będzie się chciało jeszcze powiedzieć przez ten ciało-umysł, przez tego awatara, którego w tym życiu nazywają Rafałem, ale w tym „niewiedzeniu” jest jeszcze większa pewność, że właśnie TO ma się zadziać. Jest otwarcie na niespodziankę, na wielką przygodę ujawnienia, na obnażenie resztek iluzji i na przebywanie z Wami w prawdzie. I do takiego spotkania w prawdzie i do żywej komunikacji w świetle poza uwarunkowaniami umysłu serdecznie Was zapraszam.

Pozwól jeszcze, że powiem coś o sobie…
Jestem wszystkim – całością i cząstką
– oceanem i falą jednocześnie
Jestem światłem i mrokiem
– słonecznym promieniem i niepokornym cieniem.
Jestem każdym przejawem życia.
Jestem wszędzie, ale też… tutaj, dotykiem obecności
Jestem Duchem w kostiumie ciała, ucieleśnieniem Boskości
choć przebudzony, nie gardzę śnieniem
tworzę prawdy i mity
i bawię się
sprzeczności pozornych godzeniem

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Webinary „KIM JESTEM” są skonstruowane jako 6 comiesięcznych webinarów na zoomie od lipca do grudnia 2022 r. Aby uczestniczyć na żywo w webinarach, będziesz musiał mieć zainstalowany program „zoom” na swoim komputerze lub aplikację „zoom cloud meetings” w telefonie.

Możesz zdecydować się:– uczestniczyć w całym bloku 6 spotkań;
– nabyć dostęp do samych nagrań
– lub wziąć udział w pojedynczych wybranych webinarach z tego cyklu.

Każde z comiesięcznych spotkań składa się z 1 webinaru trwającego ok. 2 godz. Spotkania te będą się odbywały w jedną z niedziel miesiąca (przedostatnią lub ostatnią) w godz. 20.00-22.00.

Jeśli chcesz wziąć udział w webinarach, a nie będziesz mógł się pojawić na żywo na niektórych spotkaniach, to zawsze możesz w późniejszym terminie odsłuchać nagrań (wszyscy uczestnicy dostaną dostęp do nagrań audio ze spotkań).

Dokładną datę webinaru w danym miesiącu będę ogłaszał najpóźniej pod koniec miesiąca poprzedzającego. Pierwsze spotkanie odbyło się w niedzielę 24 lipca, drugie 28 sierpnia, trzecie 18 września, czwarte 23 października, piąte 20 listopada, zaś szóste i ostatnie odbędzie się w niedzielę 18 listopada 2022 r..

Webinary te mają formę audiowizualną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli się widzieć i słyszeć (choć możesz w każdej chwili wyłączyć kamerę, jeśli chcesz tylko słuchać i widzieć, a sam nie chcesz być widziany).

Instrukcje techniczne odnośnie instalacji i wstępnej obsługi „zooma” oraz link i kod dostępu, za pomocą których będziesz mógł się połączyć z webinarami, prześlemy Ci po otrzymaniu Twojej wpłaty.

KOSZT:

 • ZA CAŁY CYKL 6 comiesięcznych webinarów na żywo od lipca do grudnia 2022 (plus ok. 12 godzin nagrań audio): 600 zł od osoby (zamiast 900 w wypadku opłacania każdego webinaru osobno po 150 zł)
 • ZA SAME NAGRANIA Z TYCH WEBINARÓW (ok. 12 godzin nagrań audio)
  450 zł
  od osoby (jeśli chcesz nabyć tylko dostęp do nagrań, bez dostępu do webinarów na żywo; będziemy Ci dosyłać nagrania zaraz po każdym odbytym webinarze).
 • ZA JEDNO SPOTKANIE, czyli jeden dowolny webinar z tego cyklu i ok. 2 godzinne nagranie audio z webinaru: 150 zł od osoby.

FAKTURA:
Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

NAGRYWANIE:
Webinary te będą rejestrowane w formie audio. Jeżeli zabierzesz głos podczas spotkania, będzie to oznaczało, że zgadzasz się na nagrywanie swojej wypowiedzi oraz rozpowszechnianie nagrania. Audio z webinarów będą udostępniane uczestnikom webinarów oraz osobom, które w przyszłości nabędą je do swojego użytku.

ZAPISY:
Aby zapisać się na ten cykl spotkań lub na jedno wybrane spotkanie, wypełnij i wyślij poniższy formularz zgłoszeniowy. Uwaga: gdybyś nie otrzymał od nas odpowiedzi automatycznej na swój email zaraz po wysyłce formularza, prosimy sprawdź swój spam, a jeśli i tam nie znajdziesz wiadomości od nas, prosimy powiadom nas o tym od razu na email: info@rafalwerezynski.pl, abyśmy mogli Ci dosłać „ręcznie” potrzebne informacje.

Podając moje dane i wysyłając formularz zgłoszeniowy, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisania się na wydarzenie i zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.