Wydarzenia

SKARB, KTÓRYM JESTEŚ

Warsztaty z Rafałem Wereżyńskim
w dniu 2 grudnia 2023 r.
w Klubie Mistrzów w Warszawie

Czy wiesz – nie tylko umysłem, ale każdą komórką ciała – jaką Boską, nieograniczoną i doskonałą Istotą naprawdę Jesteś? Czy potrafisz w pełni docenić siebie oraz tych, z którymi wchodzisz w relacje? Czy w swoich decyzjach kierujesz się czystą radością? Czy żyjesz w kontakcie ze Źródłem wszelkiego Istnienia, a każda twoja chwila jest natchniona? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „nie”, to czy chciałbyś odkryć i poczuć, jak zamienić „nie” na „tak”? Podczas tych warsztatów nie tylko odpowiemy sobie na te pytania, ale otworzymy prawdziwą „skrzynię skarbów” w swoich sercach i umysłach.

Podczas tego spotkania:

  • stworzymy razem krąg zaufania, mocy i światła;
  • w ciszy naszych serc połączymy się ze Źródłem Życia, Mocy i prawdziwej Wartości;
  • obnażymy i uwolnimy przekonania, które mogą nas jeszcze powstrzymywać przed uznaniem Skarbu, którym jesteśmy i życiem Pełnią Siebie;
  • poczujemy, co to znaczy, że nasza wartość jest w samym naszym istnieniu, a nie w tym, co myślą o nas inni lub co sądzi o nas świat;
  • otworzymy się na świadome doświadczanie TEJ CHWILI i każdej chwili z przestrzeni wdzięczności, nieograniczonego przepływu i radości;
  • będziemy łączyć się w wibracji pokoju i miłości z podobnymi Sobie.

Podczas warsztatów posłużymy się między innymi takimi narzędziami, jak: oddech, praktyka obecności, nieosądzające czucie emocji w ciele, radykalny wgląd w nieświadome przekonania, słowa mądrości, prowadzona medytacja i dzielenie się w kręgu tym, co nam w duszy gra.

 KIM JESTEM?
A teraz kilka słów o mnie, prowadzącym te warsztaty. Kim jestem? W życiu codziennym – szczęśliwym mężem Marii i ojcem 4-letniego Jasia. W pracy – duchowym terapeutą i autorem książek: „Jak Niebo schodzi na Ziemię”, „Powrót do czucia” oraz „Światło Świadomości. Transformująca podróż z Oddechem”. A zawsze i wszędzie – doskonałą Wolną Duszą i przejawieniem Miłości w formie, tak jak Ty. Nie jestem tu, by cię nauczać, lecz by świętować wraz z Tobą naszą Boską Rzeczywistość dokładnie tu, gdzie jesteśmy. Nie jestem Twoim przewodnikiem, lecz raczej przyjacielem i bratem. Nie jestem teoretykiem, lecz katalizatorem przemiany. Nie dam Ci kluczy do Nieba, lecz pokażę, że one już są w Twoim Sercu. Dziękuję Ci, że jesteś!

MIEJSCE SPOTKANIA:
Klub Mistrzów, ul. Szolc-Rogozińśkiego 4, Warszawa (lokal nad pocztą polską, 1 piętro)
http://klubmistrzow.pl/

CZAS SPOTKANIA:
Sobota, 2 grudnia: godz. 10.00-17.00 (z 1,5 godzinną przerwą na obiad)

Prosimy o przybycie 10-15 minut przed spotkaniem, aby wyciszyć się i zająć miejsca. Zaczniemy punktualnie.

WYŻYWIENIE:
We własnym zakresie. W okolicy jest kilka restauracji, gdzie w przerwie spotkania będzie można zjeść obiad. Aby zobaczyć propozycje restauracji w pobliżu, kliknij w ten link: https://rafalwerezynski.pl/pdf/restauracje-kolo-klubu-mistrzow.pdf.  Na miejscu będzie dostępna dla Was herbata i kawa.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ:
– wygodne ciepłe ubranie
– wodę do picia
– mogą się przydać kapcie (lub ciepłe skarpety) – na terenie Klubu chodzimy bez obuwia zewnętrznego
– choć na miejscu jest trochę kocy i mat oraz poduszek, ale może nie wystarczyć dla wszystkich, a więc jeśli możesz wziąć ze sobą tego typu akcesoria do siedzenia lub leżenia, to weź proszę. Jeśli ktoś woli siedzenie na krześle, to krzesła na miejscu są.

KOSZT WARSZTATÓW: 330 zł

W celu rezerwacji miejsca na warsztatach prosimy o wpłatę 80 zł zadatku od osoby, a o wpłatę pozostałej sumy gotówką na miejscu w dniu przyjazdu.

Jeśli potrzebujesz faktury, prosimy o poinformowanie nas o tym na email: info@rafalwerezynski.pl oraz o podanie wszystkich danych do faktury najpóźniej w chwili dokonania przelewu.

ZAPISY:
Aby zgłosić chęć uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza zgłoszeniowego. W odpowiedzi automatycznej otrzymasz numer konta do dokonania wpłaty.

Podając moje dane i wysyłając formularz zgłoszeniowy, oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie moich danych osobowych w celu zapisania się na wydarzenie zgodnie z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych (RODO) oraz akceptuję  politykę prywatności na tej stronie.