Blog

Co wybrać?

Niektóre osoby odwiedzające moją stronę zastanawiają się, od czego zacząć i co wybrać wśród tak wielu dostępnych materiałów. Jedna z nich zainspirowała mnie do opowiedzenia trochę o moich produktach i usługach, żeby ułatwić orientację i wybór…

1. MEDYTACJE
Jeśli jeszcze mnie nie znasz, mógłbyś zacząć od zapoznania się z medytacjami. Pozwolą ci one poczuć klimat i wibrację tego, co oferuję. Mam sporo bezpłatnych medytacji dostępnych TUTAJ. Jeśli spodoba Ci się podróż z medytacjami, możesz też nabyć ich więcej w sklepie.

2. KURSY ONLINE
Trudno mi polecać jeden szczególny kurs online, gdyż każdy jest poświęcony nieco innej tematyce. Jeśli miałbym wybrać mój ulubiony pakiet kursowy, to wybrałbym pewnie: „Drogę Urzeczywistnienia”, gdyż oferuje on swego rodzaju transformującą drogę, którą możemy razem przejść, pełną wysokiej częstotliwości, bogatą w wiedzę i praktyczne ćwiczenia. Jeśli interesuje cię raczej coś krótszego, to polecam KURSY RÓŻNE. Możesz tam wybrać coś dla siebie w różnej tematyce. Jeśli chciałbyś popracować ze swoimi emocjami, to najlepszym kursem do tego jest „Ucieleśnienie Boskości w człowieku”. Jeśli interesuje Cię praca z przekonaniami (jako forma samo-terapii lub pracy z innymi ludźmi), to zapraszam do zapoznania się z kursem „Radykalny Wgląd Online”. Jeśli jesteś ciekaw wszystkich kursów dostępnych na tej stronie, zapraszam TUTAJ.

3. KSIĄŻKI
Każda z moich książek ma nieco inny charakter. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o mnie, o mojej drodze integracji ducha, umysłu i ciała, a także zapoznać się z szerokim wyborem różnorodnych tekstów transformacyjnych, to najlepszą pozycją będzie: „Jak Niebo schodzi na Ziemię”. Jest to taki typ książki, który można otworzyć na chybił trafił na jakiejkolwiek stronie i znaleźć tam cenną wiedzę czy inspirację na dany moment. Jeśli natomiast chcesz praktycznego narzędzia wspierającego wychodzenie z głowy do czucia oraz systematyczną pracę z emocjami i przekonaniami, to polecam książkę „Powrót do czucia”. Jeśli chciałbyś eksplorować transformującą moc oddechu, to zapraszam do zapoznania się z książką: „Światło Świadomości. Transformująca podróż z Oddechem”. Wszystkie książki są dostępne w formie papierowej i elektronicznej, a niektóre nawet w formie audiobooka. Jednym z moim ulubionych produktów jest audiobook książki „Światło Świadomości”, tworzący przestrzeń do głębokiej wewnętrznej podróży.

4. INDYWIDUALNE SESJE
Dobrym podsumowaniem indywidualnej pracy z książką lub z kursami online mogłoby być umówienie się na indywidualną sesję. Niektórzy z kolei wolą zacząć od sesji, a dopiero potem ewentualnie nabyć jakieś materiały wspierające ich wewnętrzny proces przemiany. Tak czy inaczej, myślę, że sesja indywidualna daje okazję do najgłębszego doświadczenia tego, co jest oferowane na tej stronie i warto z tej możliwości skorzystać. Możemy zrobić sesję w formie zwykłej rozmowy lub radykalnego wglądu (praca z oddechem, emocjami i przekonaniami). Nową formą pracy indywidualnej, którą od niedawna proponuję ludziom odwiedzającym moją stronę, jest KOMUNIKACJA Z DUSZĄ.  Więcej o tym procesie możesz przeczytać TUTAJ. Jeśli chciałbyś zapoznać się z przykładowymi opiniami innych ludzi, którzy skorzystali już z indywidualnych sesji, możesz o nich przeczytać TUTAJ.

5. WARSZTATY
Nie wszyscy lubią spotkania grupowe. Myślę jednak, że warto zanurzyć się w procesie grupowym chociaż raz, gdyż oferuje on zupełnie inną  jakość doświadczenia niż praca indywidualna. Pozwala wyjść poza swoją strefę komfortu, skorzystać z energii grupy i pobyć w wysokiej częstotliwości, którą razem współtworzymy. Spotkania te dają też okazję do poznania nowych osób podobnie czujących i pobycia razem w zupełnie innych wibracjach niż te, z którymi często stykamy się na co dzień w świecie. Prowadzone przeze mnie spotkania grupowe oferują przestrzeń otwartości, całkowitego nieosądzania, radości i miłości. Każde z nich jest głęboko transformującym przeżyciem. TUTAJ możesz się zapoznać z doświadczeniami i opiniami innych osób po odbytych warsztatach.

Od pewnego czasu przestałem łączyć funkcję nauczyciela i organizatora spotkań. Innymi słowy nie organizuję już sam warsztatów i prowadzę jedynie spotkania na zaproszenie. Jeśli chciałbyś zorganizować płatne warsztaty lub bezpłatne spotkanie autorskie z moimi książkami w swojej miejscowości, to napisz, proszę, do mnie wiadomość w tej sprawie na ten email.

Dobrej zabawy z materiałami na tej stronie!

Dziękuję za przyłączenie się do tej cudownej Przygody Odkrywania Siebie.