Blog

JAK NIEBO SCHODZI NA ZIEMIĘ – książka w wersji papierowej

okladka-ksiazki-zdjecie-na-strone

okladka-ksiazki-zdjecie-na-stroneZachęcany przez niektórych z Was, zdecydowałem się wydać w wersji drukowanej swoją pierwszą książkę „Jak Niebo schodzi na Ziemię. Droga integracji ducha, umysłu i ciała”. Do tej pory była ona dostępna jedynie jako e-book. A najpóźniej do końca lutego 2024 r. pojawi się w formie papierowej. Na razie planuję wydanie jej w niewielkim nakładzie 200 egzemplarzy.

Książka składa się z 44 artykułów i 44 wierszy. Dzielę się w niej doświadczeniem płynącym z mojego przebudzenia, odnoszę się do globalnych zmian w ludzkiej świadomości, mówię o wolności od lęku i rzeczywistości miłości, o „wyjściu z głowy” i powrocie do serca oraz o całkowitym porzuceniu osądu i ponownym objęciu wszystkiego, co wyparte przez umysł. Przede wszystkim jednak piszę o sprowadzaniu transcendentalnych i mistycznych doświadczeń do codziennego życia, a oświecenia umysłu do komórek ciała.

Docelowa cena książki to 70 zł, jednak dla wszystkich, którzy wesprą jej wydanie poprzez zakup do 31 stycznia w trybie przedsprzedaży, będzie ona dostępna w cenie 60 zł. Aby zapewnić sobie tę cenę, wystarczy, że w trakcie zakupów podacie kod rabatowy: JX8QCE4H

Kod ten będzie ważny tylko do środy 31 stycznia.

Oto link do sklepu: https://rafalwerezynski.pl/sklep/ksiazki/jak-niebo-schodzi-na-ziemie-ksiazka/

Z miłością i wdzięcznością,

Rafał