Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

RADYKALNY WGLĄD ONLINE

350,00 
Ten kurs online oferuje możliwość wnikliwego poznania i opanowania jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa, niezwykle skutecznej w odkrywaniu i porzucaniu nieświadomych przekonań. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

OCZAMI DUSZY

180,00 
Zapraszam na kurs online pt.: „Oczami Duszy”, podczas którego będziesz mógł przypomnieć sobie, jak nawiązać intymny kontakt z własną duszą oraz spojrzeć na siebie i wszystkich oczami duszy zamiast ego. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Bycie Obecnością Miłości

25,00 
Medytacja ta zaprasza do bycia ucieleśnieniem miłości i kochania siebie w każdym oddechu. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

PANOWANIE NAD CZASEM

150,00 
„Panowanie nad czasem” to kurs online o uwolnieniu winy przeszłości oraz lęku o przyszłość, o przejrzeniu na wskroś natury liniowego czasu, o byciu poza czasem, o panowaniu nad czasem zamiast byciu marnowanym przez czas. Szczegółowe informacje w opisie poniżej.

Aktywacja Boskiego DNA

25,00 
Medytacja ta popłynęła spontanicznie podczas warsztatów w Antoniowie w 2022 r. Siedzieliśmy wszyscy przed domem na trawie... I wtedy się zaczęło. Medytacja ta wspiera proces wejścia w stan obecności, puszczenia osądu i głębszego czucia. Ważnym jej elementem jest także komórkowa aktywacja, którą czasem nazywam aktywacją Boskiego DNA. Podczas tej medytacji do tego celu posłużyłem się tzw. językiem światła, który jest energetycznym przekazem, swego rodzaju językiem serca; płyną w nim słowa, choć nie polskie, nie rozumiem ich umysłem, ale czuję i zapraszam do poczucia bardziej niż rozumienia...