Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Oddech Światła i Miłości

Original price was: 35,00 zł.Current price is: 25,00 zł.
Medytacja oddechowa oparta na jednej z żywych praktyk Drogi Mistrzostwa. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Poza zasłoną umysłu

Original price was: 1200,00 zł.Current price is: 650,00 zł.
Poza zasłoną umysłu to głęboko transformujący kurs online składający się z 24 godz. nagrań z webinarów na żywo, które odbywały się w 2022 r. Nagrania te są wypełnione oddechem, czuciem, światłem świadomości, medytacjami, wglądem, wysoką wibracją, a także doświadczeniami uczestników. Cały cykl jest podzielony na 12 spotkań. Więcej informacji znajdziesz niżej w szczegółowym opisie kursu.

Bycie Obecnością Miłości

Original price was: 35,00 zł.Current price is: 25,00 zł.
Medytacja ta zaprasza do bycia ucieleśnieniem miłości i kochania siebie w każdym oddechu. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

MIŁOŚĆ BEZ ŚCIEMNIANIA

Original price was: 200,00 zł.Current price is: 150,00 zł.
Podczas tych webinarów powiemy o tworzeniu związków bez niedomówień, bez udawania, bez masek, bez nieświadomych schematów, a także o wyjściu poza konflikt ego do prawdziwej komunikacji z poziomu duszy. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Miłość i Święty Związek

Original price was: 35,00 zł.Current price is: 25,00 zł.
W medytacji tej przyzwalamy na przemianę swoich wyjątkowych związków miłości-nienawiści w święte związki oparte na bezwarunkowej miłości. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

MIŁOŚĆ PONAD ILUZJAMI

Original price was: 150,00 zł.Current price is: 100,00 zł.
Podczas tego spotkania odsłaniamy „zasłonę wyjątkowości” w związkach, która jest główną przeszkodą w nawiązywaniu i utrzymaniu miłujących relacji. Wyjątkowość miłości opiera się na egotycznej chęci dostawania, na tworzeniu bożka z tego, co kochamy, na oddzielaniu tego od reszty wszechświata i trzymaniu się tego jak swojej własności. Inaczej mówiąc, wyjątkowość miłości jest zawoalowaną formą nienawiści. Podczas tego webinaru spoglądamy więc szczerze na to, gdzie jeszcze w swoich związkach (czy to z rodziną, czy z innymi ludźmi, czy nawet z przedmiotami), trzymamy się złudzenia wyjątkowości miłości, oraz odkrywamy, jak nasze wyjątkowe relacje mogą stać się święte. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

MIŁOŚĆ ZAMIAST LĘKU – W GŁĄB SERCA, UMYSŁU I CIAŁA

250,00 
Ten kurs online stwarza okazję do szczerego spojrzenia w głąb siebie, odkrycia i zakwestionowania niedziałających już przekonań oraz przyjęcia Miłości poprzez użycie takich narzędzi jak Oddech Miłości i Radykalny Wgląd. Więcej informacji znajdziesz w szczegółowym opisie poniżej.

Od niewiedzenia do Poznania

Original price was: 150,00 zł.Current price is: 100,00 zł.
Podczas tego kursu online praktykujemy uwalnianie wszystkiego, czym - jak wierzyliśmy - jesteśmy, w tym puszczanie rzeczy, struktur i koncepcji, którym nadaliśmy szczególną wartość. Można powiedzieć, że pozwalamy sobie na przechodzenie przez nasze osobiste "ucho igielne" lub inaczej mówiąc na "świadome umieranie" naszych iluzji. Stojąc w punkcie niewiedzenia, tworzymy miejsce w naszych umysłach, aby głębsza wiedza (poznanie) wyłoniła się z nas sama. Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.

Przez ucho igielne

Original price was: 35,00 zł.Current price is: 25,00 zł.
Możesz użyć tej medytacji jako narzędzia wspomagającego zmierzenie się z własnym lękiem i przejście z lęku do Miłości. Jest to medytacja prowadzona ze spokojną muzyką w tle.

Jam Jest

Original price was: 150,00 zł.Current price is: 100,00 zł.
Podczas tego kursu online odbywamy głęboką medytacyjną podróż w naturę "Jam Jest" jako ponadczasowej prawdy duchowej, a także jako prawdy ucieleśnionej (prawdy w działaniu dokładnie tam, gdzie się znajdujemy). Otwieramy się również na odkrywanie darów, talentów i  jakości energetycznych, z którymi tu przyszliśmy i przez które możemy w pełni wyrażać to, Kim jesteśmy w nasz unikalny sposób. Kurs ten jest zapisem audio z ostatniego spotkania w cyklu webinarów "Kim Jestem". Więcej informacji w szczegółowym opisie poniżej.